פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    פיפ"א תפתח בהליך משמעתי נגד רג'וב על ההסתה שלו נגד ארגנטינה

    קונגרס פיפ"א דחה באופן גורף (82% מול 18%) את ההצעה של ההתאחדות הפלסטינית והיו"ר ג'יבריל רג'וב להטלת סנקציות נגד ישראל, ופתח בהליך משמעתי בעקבות ההתבטאויות המסיתות שלו נגד ארגנטינה

    פיפ"א תפתח בהליך משמעתי נגד רג'וב על ההסתה שלו נגד ארגנטינה
    צילום: רויטרס, עריכת וידאו: ניר חן

    קונגרס פיפ"א דחה באופן גורף (82% מול 18%) את ההצעה של ההתאחדות הפלסטינית ויושב הראש שלה ג'יבריל רג'וב להטלת סנקציות נגד ישראל ואף להשעות מפיפ"א התאחדות שבמדינתה יש הפרה של זכויות אזרח. מועצת פיפ"א קבעה כי סעיפים דומים כבר נכללים בתקנוני הארגון ולכן ההצעה הפלסטינית מיותרת ועלולה להיות מנוצלת לרעה.

    עוד בנושא
    חדשות מונדיאל: זלאטן: "מונדיאל בלעדי לא שווה צפייה". בדיקת פתע לליאו מסי באימון
    רעידת אדמה בנבחרת ספרד: המאמן ג'ולן לופטגי פוטר לפני המונדיאל
    על אחת כמה וכמה: קללת החולצה מספר 1 בנבחרת ארגנטינה

    ההצבעה בעד ישראל ונגד ההצעה הפלסטינית פיפ"א (אתר רשמי)
    ברוב מוחץ. ההצבעה (פיפ"א)

    פיפ"א עדכנה את ההתאחדות הישראלית כי החליטה לפתוח בהליך משמעתי נגד נשיא ההתאחדות הפלסטינית, ג'יבריל רג'וב, בעקבות ההתבטאויות המסיתות שלו טרם המשחק שהיה אמור להערך מול ארגנטינה, במסגרתן קרא לשרוף חולצות של מסי והשווה את הנעשה בישראל למה שקרה באירופה בשנות השלושים של המאה הקודמת. כזכור, ההתאחדות הגישה לפני כשבוע וחצי תלונה רשמית בנושא לפיפ"א, שכעת תבחן את הסנקציות האפשריות נגד רג'וב.

    עופר עיני, יו"ר ההתאחדות: "הריטואל חוזר על עצמו בכל פעם, כאשר רג'וב מנסה להוביל להחלטות בפיפ"א נגד הכדורגל שלנו ונגד מדינת ישראל. הודות לעבודה נכונה ומושכלת אנחנו מצליחים להסביר לחברים ולחברות בפיפ"א מה באמת מסתתר מאחורי ההצעות הלכאורה תמימות של מי שחצה כל קו אדום. יש לנו ידידי אמת באופ"א, בקונפדרציות האחרות ובפיפ"א ולכן רג'וב כושל פעם אחר פעם. הכדורגל הישראלי ימשיך להיות חלק מהקהילה הבינלאומית ומדינת ישראל תמשיך ליהנות מאהדה גדולה בהתאחדות הכדורגל העולמית".

    ג'יבריל רג'וב בראיון לוואלה!TALK עם יעקב אילון, רמאללה, 1 באוקטובר 2017 (ראובן קסטרו)
    הסית. רג'וב (צילום. ראובן קסטרו)