האקסית של שחקן הפוטבול חזרה בה מהאשמות התקיפה: רציתי לנקום בו

רובן פוסטר, הליינבקר של סן פרנסיסקו, נעצר על תקיפה והואשם בסעיפים חמורים, אבל בת זוגו הודתה בבית המשפט: "ניסיתי להתנקם ולסחוט ממנו כסף אחרי שנפרד ממני, רציתי לגמור אותו"

18/05/2018
סיפור מטריד. פוסטר בבית המשפט(צילום: AP)

אליסה אניס, בת זוגו לשעבר של הליינבקר של סן פרנסיסקו פורטי ניינרס רובן פוסטר, הודתה בבית משפט כי היא שיקרה למשטרה ובדתה שפוסטר תקף אותה, וזאת כי רצתה לנקום בו אחרי שהחליט להיפרד ממנה. "רציתי לתבוע את רובן", סיפרה, "זה הטיה בניסיון לסחוט כסף, רציתי להתנקם בו".

אנסי הודתה בדמעות על דוכן העדים כי המציאה את כל הפרטים בניסיון להוציא ממנו כמה שיותר כסף. "איימתי על רובן שאני אדפוק לו את הקריירה", הודתה. בתלונתה למשטרה אניס סיפרה שפוסטר חבט בה עשר פעמים, גרר אותה במדרגות, זרק עליה טלפון, השליך אותה מהבית וירק עליה. בעקבות התלונה פוסטר נעצר על ידי המשטרה, והואשם באלימות משפחתית ואיומי נשק, כמו גם בניסיון למנוע מאדם להגיש תלונה.

בעקבות ההודאה התובע המחוזי של סנטה קלרה ביטל את כתב האישום. הנהלת הפורטי ניינרס אמרה מלכתחילה שהיא תשחרר את פוסטר רק אם תגלה שההאשמות נכונות. עם זאת הוא עדיין כפוף לחקירה של הליגה, שמבחינתה שחקן לא חייב להיות מואשם רשמית או להיות מורשע כדי להפר מדיניות ההתנהגות האישית.

אניס, שהודתה בבית המשפט בניגוד לעצה של עורכת הדין שלה, סיפרה ש"שיקרתי הרבה", ושהיא נחשפת כי היא "מרגישה שהיא חייבת לעשות את הדבר הנכון", על אף שהדבר מסכן אותה, ומאשר שהיא גם גנבה מביתו שני שעוני רולקס וכסף מזומן. "הייתי עצבנית, רציתי לגמור אותו", אמרה, "אני מצטערת, כל כך מצטערת".

טוב לדעת (מקודם)

הלחצן הזה יכול להציל את חייך במקרה חירום רפואי

מוגש מטעם שחל
אליסה אניס, בת זוגו לשעבר של רובן פוסטר, סן פרנסיסקו פורטי ניינרס, בדרך לבית המשפט. AP
צפויה להיענש. אניס(צילום: AP)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully