פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

        לאומית סל: נקבעו סדרות רבע הגמר, מכבי קרית גת מאיימת שלא תופיע

        הקבוצה הדרומית הפסידה 96:91 לעירוני קרית אתא ומאמנה רועי חגאי הודיע כי קבוצתו לא תתייצב לפלייאוף אם השחקנים והוא לא יקבלו משכורות. באר שבע תשחק מול גליל עליון, רחובות נגד רעננה

        רוברט רוטברט שחקן מכבי קרית גת (אתר רשמי , דף הפייסבוק של מכבי קרית גת)
        רוטברט וחבריו עדיין לא קיבלו משכורות (צילום: מתוך דף הפייסבוק של מכבי קרית גת)

        העונה הסדירה בליגה הלאומית ננעלה הערב (שלישי) ונקבעו סדרות הפלייאוף:

        מכבי קרית גת (1) - הפועל כפר סבא (8)
        עירוני קרית אתא (2) - הפועל רמת גן/גבעתיים (7)
        הפועל באר שבע (3) - הפועל גליל עליון (6)
        מכבי רחובות (4) - עירוני רעננה (5)

        עירוני קרית אתא - מכבי קרית גת 91:96

        האורחת הפסידה ולמרות זאת סיימה את העונה במקום הראשון. בסיום המשחק הודיע מאמן קרית גת רועי חגאי כי אם הקבוצה לא תקבל כסף עד יום חמישי היא תחל בשביתה ביום שישי ולא תופיע לפלייאוף. מאליק קוק הוביל את המנצחת, שסיימה את העונה במקום השני, עם 32 נקודות ו-13 ריבאונדים, מקסים קיקוס קלע 23 נקודות וקלט 7 כדורים חוזרים. את המפסידה הוביל כמובן רוברט רוטברט עם 22 נקודות, 8 ריבאונדים ו-6 אסיסטים, עידן פז קלע 15.

        הפועל באר שבע - הפועל עפולה 80:86 (אחרי הארכה)

        הדרומיים הצליחו לסיים את העונה הסדירה במקום השלישי ויפגשו את הפועל גליל עליון. סטורם וורן בלט אצל המנצחת עם 33 נקודות, 16 ריבאונדים אבל גם 6 איבודים, אנדל קומברבאץ' תרם 23 נקודות, 6 ריבאונדים ו-5 אסיסטים. את המפסידה הוביל קרון דשילדס עם 25 נקודות ו-6 ריבאונדים, אלכס רוזנברג קלע 24 וקלט 6 ריבאונדים.

        מכבי הוד השרון - מכבי רחובות 79:85

        האורחת הצליחה לסיים את העונה במקום הרביעי ולהבטיח ביתיות למרות הפסד חוץ. את הוד השרון הוביל ורנון טיל עם 23 נקודות, 9 ריבאונדים ו-6 אסיסטים, עידן סטולרו גם קלע 23. את המפסידה הוביל אלונזו קולמן עם 22 נקודות, 12 ריבאונדים ו-5 אסיסטים כשהוא גם סוחט 12 עבירות, מרכוס רלפורד קלע 21 וקלט 7 כדורים חוזרים.

        תוצאות נוספות
        הפועל רמת גן/גבעתיים - הפועל חיפה 88:96
        הפועל כפר סבא - אליצור יבנה 88:76
        הפועל גליל עליון - מכבי קרית מוצקין 86:78
        הפועל מגדל העמק - מכבי רעננה 94:83