פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    מנכ"ל המנהלת: "יכול מאוד להיות שליגה של 12 קבוצות מתאימה יותר"

    ניקולס לב התייחס לאפשרות של הקטנת ליגת העל, יודע שהמנהלת לא אחראית על "הדברים מלמטה", ומודע לבעייתיות של עבריינים מורשעים בקבוצות כדורגל: "המצב לא אידאלי"

    מנכ"ל מנהלת הליגה הנכנס ניקולס לב (מערכת וואלה! NEWS , צילום: יונתן בלום)
    אתגרים לא פשוטים. לב (צילום: יונתן בלום)

    מנכ"ל מנהלת הליגות ניקולס לב התראיין היום לתוכנית הפייסבוק "טוכמן וחמי" בוואלה! ספורט והתייחס למצב הבעייתי עם הבעלות של עבריינים מורשעים ג'קי בן זקן ואלי טביב, האפשרות להקטין את הליגה ועל הציפיות מהמנהלת.

    על הבעייתיות של חלק מהבעלים בכדורגל הישראלי, והעובדה שחלקם מעורבים בפלילים: "בסופו של דבר לגדל מסי ראשון במגרש בכדורגל ישראלי לא יבוא לא מהלוגו החדש ולא משידור כל המשחקים, ואפילו לא מזה ששדרגנו את המתקנים. לכל אחת מהשאלות הללו יש תשובה. במקרה של אשדוד, על פי הרישומים בהתאחדות האדם שאתה מכוון אליו הוא לא הבעלים. אם המצב הוא שונה, יכול להיות שיש מקום לבדוק את זה ולהגיע למסקנה מיהו בעל השליטה במועדון. לגבי בית"ר ירושלים - התקבלה החלטה בוועדה מיוחדת בהתאחדות, ומונה אדם יותר מראוי להיות מקבל ההחלטות בהתאחדות. אם היה מקום לחידודים, הדברים חודדו. המצב לא אידיאלי, יש בזה מורכבות, אבל גם בעולם שמחוץ לכדורגל החיים לא פשוטים. לגבי הפועל עכו יש בדיקה של וועדה, והנושא צריך להיבדק".

    על מצבו של הכדורגל הישראלי באופן כללי: "כל הנושא של החדשנות והדיגיטליות, אלה דברים שאנחנו יכולים להיות הכי טובים בהם. אנחנו רוצים לשפר את איכות החוויה, ולא בהכרח את איכות הכדורגל, שזה משהו שיבוא מלמטה".

    על האפשרות של הקטנת מספר הקבוצות בליגה: "אני לא מומחה ועדיין לא יודע מה גודל הליגה האידאלי. יכול מאוד להיות שליגה של 12 קבוצות מתאימה יותר לכדורגל הישראלי, אבל יש גם דעות הפוכות. אחרי שנבין מה הדבר האידאלי, נלך לשלב הפרקטי וגם שם יש אתגרים לא פשוטים".