פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    אבי נמני: "פתיחת העונה של מכבי תל אביב מאוד כושלת, בסוף הטבלה לא תשקר"

    סוכן השחקנים התראיין לתכנית של טוכמן וחמי והתייחס למצבם של הצהובים: "עצם זה שאנגלידיס נמצא פה בישראל מראה שלמיטש כן יש עניין", לאפשרות שוואקמה יעזוב: "לדעתי באר שבע לא מחפשת כסף עכשיו", ולעתידו של דאבור: "לא פוסל מעבר בינואר"

    אבי נמני: "פתיחת העונה של מכבי תל אביב מאוד כושלת, בסוף הטבלה לא תשקר"
    עריכת וידאו: מתן חדד

    אבי נמני התראיין היום (ראשון) לתכנית של טוכמן וחמי, ודיבר בעיקר על מצבה של מכבי תל אביב: "פתיחת העונה מאוד כושלת מבחינת מכבי תל אביב, גם באירופה וגם בישראל, שם היכולת ממש חלשה. אי אפשר לראות את האור בקצה המנהרה, ועם כל זה שהכל נראה שלילי, מכבי תל אביב עדיין נמצאת בצמרת. אף קבוצה לא מצליחה לברוח ולכן הם מצליחים להישאר בצמרת, אבל לטווח הארוך, אם היכולת לא תשתפר והאנרגיות לא יהיו יותר חיוביות, אז בסופו של דבר הטבלה לא תשקר".

    על מעמדו של ג'ורדי קרויף: "לא חושב שלגולדהאר לא אכפת. עצם זה שאנגלידיס נמצא פה בישראל מראה שלמיטש כן יש עניין. מצד שני, בטבלה מכבי תל אביב עדיין בצמרת ולכן היא לא ממהרת לעשות שינויים. אני חושב שמכבי עדיין חושבת שהיא יכולה לרוץ עד הסוף. נכון מבחינת מכבי תל אביב לא להרים ידיים, אפשר לנסות ולהתחזק, למצוא את הנוסחה הנכונה, כי כרגע זה ממש לא טוב. אני חושב שרוצים לצרף שני זרים ושני ישראלים, לא מהפכה של ממש".

    סוכן השחקנים אבי נמני (ברני ארדוב)
    "חלון ההעברות הזה יהיה יותר ער מחלונות קודמים". אבי נמני (צילום: ברני ארדוב)

    על המעבר של אנתוני וואקמה לבאר שבע: "הוא כבר היה על סף מעבר למכבי חיפה בתקופת סטנוייביץ'. הוא הוצע גם למכבי תל אביב, אבל הם חשבו שהוא לא יכול להצליח בקבוצות גדולות ושאפשר להביא שחקנים יותר טובים. אבל וואקמה הוכיח אחרת".

    על מצבו של יוסי בניון, אותו נמני מייצג ונחשב לחברו הקרוב: "עייפתי מלהתעסק בנושא הזה. כל מה שייאמר בנושא הזה ממוחזר. בית"ר הביאה את יוסי כדי לתת לה ערך מוסף ובתחילת העונה זה בא לידי ביטוי, אבל חילופי המאמנים גרמו לשינוי הסטטוס של יוסי. הגיע מאמן חדש ודברים השתנו. לפני בן זקן, יוסי היה במקום הנכון לו והקבוצה קיבלה ממנו בחזרה. מצד שני, צריך לקבל את ההחלטות של המאמן. כולם מנסים להגיד שזה קשור לבעלים, אבל אני לא רואה סיבה כזאת. גם אני עברתי תקופה קשה במכבי תל אביב ולא שיחקתי, זה לא מאוד דומה, אבל צריך להתמודד עם כל דבר. אנחנו בתחילת דצמבר, קטונתי מלדעת מה יקרה בינואר, ניאזר בסבלנות".

    על האפשרות שוואקמה יעזוב את באר שבע: "לדעתי באר שבע לא מחפשת כסף עכשיו, זה הדבר האחרון שהיא צריכה עכשיו. לא קל למצוא לו אלטרנטיבה ראויה בינואר, לכן אני חושב שכרגע זה שלב מאוד מוקדם להתעסק בזה.

    על חלון ההעברות הקרוב: "כל קבוצה מאמינה שהיא מסוגלת לעשות את זה, כמו קרית שמונה בעונת האליפות. לכן, אני חושב שחלון ההעברות הזה יהיה יותר ער מחלונות קודמים, למרות שמצב הישראלים בעייתי. אולי אחד או שניים לגיונרים יחזרו, אבל גם לא בטוח".

    על מונס דאבור: "היום מחפשים בעולם גולרים, ויש ביקוש לשחקנים כמוהו. יש התעניינות מאוד גדולה במונס, פנו אלינו קבוצות מליגות בכירות. אני לא אומר שזה יקרה, אבל לא פוסל מעבר שלו לקבוצה אחרת בינואר. אם תגיע הצעה אטרקטיבית מבחינת רד בול מבחינה כלכלית, זה יכול לקרות".