פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    לקראת פרישה? "קונור מקרגור הסתבך עם המאפיה"

    נשיא ה-UFC דנה ווייט מאשר שהכסף שינה את קונור מקרגור והוא עשוי לפרוש: "נסו לקום בבוקר ולקבל פצצות לפרצוף בכל יום, כשיש לכם 100 מיליון דולר בבנק". באירלנד טוענים: קונור היכה חבר כנופיה בפאב, ומאוים על חייו

    לקראת פרישה? "קונור מקרגור הסתבך עם המאפיה"

    האם קונור מקגרגור לא יחזור יותר לזירה? עברו למעלה משלושה חודשים מאז הקרב האחרון שלו מול פלויד מייוות'ר ויותר מ-13 חודשים מהקרב האחרון שלו כמתאבק, ונשיא ה-UFC דנה ווייט מודה שהוא בכלל לא בטוח שנזכה לראות אם האירי מתאבק שוב.

    קונור מקגרגור במסיבה אחרי הקרב מול מייוות'ר (GettyImages)
    מאבד את זה? קונור (צילום: GettyImages)

    לאחרונה הדיווחים והכותרות על מקגרגור אינן נוגעות ליכולות המקצועיות שלו כאלוף. השבוע פורסם באירלנד שמקגרגור היה מעורב בקטטה בדאבלין ביום ראשון, ונטען שהוא היכה בין השאר אדם שמקושר לקרטלי הסמים באירלנד. בתחילת החודש הוא קפץ לתוך זירה במהלך קרב, דחף את השופט והיכה איש צוות, ולכן לכאורה נענש על ידי הנהלת ה-UFC ובוטלה השתתפות אפשרית שלו בסבב הקרבות בערב של ה-30 בדצמבר.

    דנה ווייט טוען כי ייתכן שהכסף הגדול שעשה מקגרגור שינה את חייו ויגרום לו לאבד מוטיבציה ולא לחזור לזירה. האירי הרוויח כ-100 מיליון דולר רק בעקבות הקרב המתוקשר שלו עם מייוות'ר. "תקשיבו, ייתכן שקונור לעולם לא יחזור", אמר ווייט לעיתונאים, "הוא הרוויח 100 פאקינג מיליון דולר. אני מכיר אנשים שעשו הרבה פחות, אנשים שהם עורכי דין שלמדו כל החיים שלהם, ופרשו מעבודה. אתה לומד כל החיים שלך והופך לעורך דין, ואז עושה קצת כסף ופורש? הבחור יושב בבית כל היום ורואה סרטים מצוירים, או לא יודע מה. החבר'ה האלה עושים כסף, וזהו. הקרבות זה הדבר הכי קשה שיש. הכי קשה שיש. נסו לקום בבוקר ולקבל פצצות לפרצוף בכל יום, כשיש לך 100 מיליון דולר בבנק. כסף משנה הכל, להמון אנשים".

    ווייט ציין שהנהלת ה-UFC מנסה לסכם על חוזה חדש עם מקגרגור, שמצדו אמר לאחרונה שהוא דורש אחוזים מה-UFC. "האם מייקל ג'ורדן קיבל אחוזים מה-NBA?", שאל ווייט, שמיד הוסיף: "קונור שווה כל פני שהוא מקבל".

    בינתיים משטרת אירלנד הודתה לכך שהיא "מודעת" לקטטה שבה היה מעורב מקגרגור בפאב מקומי. על פי הדיווחים, מקגרגור התעמת פיזית עם שלושה אנשים, אחד מהם בן עשרה, ואחד בשנות ה-50 לחייו, המקושר למאפיה ול"כנופיית קינאהן". על פי השמועות ברחובות דאבלין, הם דורשים ממקגרור פיצוי של 900 אלף דולר, או ש"יהרגו אותו".