פלויד מייוות'ר ניצח את קונור מקגרגור בנוקאאוט טכני

האירי, שמעולם לא התאגרף בעבר, פתח טוב את "קרב המיליונים", אך האמריקאי המנוסה השתלט על הקרב במהרה ובסופו של דבר, אחרי כמה סיבובים חד צדדיים, השופט פסק נוקאאוט בסיבוב ה-10

27/08/2017
פלויד מייוות'ר מול קונור מקגרגור. רויטרס
התחיל צמוד, נגמר חד צדדי. מייוות'ר מפרק את מקגרגור(צילום: רויטרס)

פלויד מייוות'ר גבר הבוקר (ראשון) על קונור מקגרגור ב"קרב המיליונים" בלאס וגאס עם נוקאאוט טכני בסיבוב העשירי. באולם טי מובייל של MGM התייצבו לעיני אלפים ביציעים ומיליונים ברחבי העולם האמריקאי הוותיק שחזר מפרישה ומעולם לא הפסיד בזירה ולוחם ה-MMA האירי, עבורו היה זה קרב אגרוף ראשון בקריירה. מקגרגור, שהבטיח הרים וגבעות לקראת הקרב, פתח היטב והפתיע מעט את מייוות'ר המנוסה בסיבובים הראשונים, אולם מהר מאוד האמריקאי השתלט לחלוטין על הקרב והשליטה שלו השתלמה כאשר בסיבוב העשירי השופט פסק על נוקאאוט טכני לטובתו והעניק לו את הניצחון ה-50 בקריירה.

הטכנולוגיה - בנעל

הפתרון הטבעי לכאב הברכיים קרוב מתמיד - עם החזר מקופ"ח

מוגש מטעם אפוסתרפיה
קרב המיליונים נגמר בניצחון של מייוות'ר(צילום: רויטרס)

מהלך הקרב

מקגרגור שרד בכבוד את הסיבוב הראשון, נראה נמרץ ואפילו הצליח להכניס סנוקרת שמאלית חזקה. בסופו של דבר, הוא ניצח את הסיבוב הראשון, כבר הפתעה. גם בסיבוב השני מקגרגור נראה לא רע בכלל, לצד כמה מכות לא ממש חוקיות ששלח. מייוות'ר התחיל ללמוד את מקגרגור ככל שהקרב התקדם ובסיבוב השלישי האמריקאי כבר נראה חד יותר.

השיפור אצל מייוות'ר נמשך גם בסיבוב הרביעי ונראה שהוא התחיל להשתלט על הקרב, כולל אגרוף חזק בשמאל. גם הסיבוב החמישי עבר-חלף לו והמומנטום של מייוות'ר נמשך, בעוד מקגרגור החל להתעייף ולהיחלש. הסיבוב השישי היה הטוב ביותר של מייוות'ר והוא הנחית על מקגרגור מכות בזו אחר זו, בעוד האירי בעיקר מנסה להתחמק.

שני ענקים, זה מול זה(צילום: רויטרס)

הסיבוב השביעי היה קצת יותר צמוד, אך עדיין התנהל ביתרון מובהק של האמריקאי, שהמשיך להתקרב לניצחון. מקגרגור המשיך להיאבק בגבורה בסיבוב השמיני, אך מייוות'ר נראה עדיף והאופציות החלו לאזול לאירי. הסיבוב התשיעי היה החד צדדי ביותר עד כה ומקגרגור המותש לא הפסיק לחטוף, כאשר הנוקאאוט הטכני נראה בדרך. גם אם לא, מייוות'ר בשליטה מוחלטת.

זה נגמר בסיבוב העשירי. מייוות'ר הנחית עוד ועוד אגרופים על מקגרגור חסר האונים, עד שהשופט פסק על נוקאאוט טכני. מייוות'ר ניצח!

מקגרגור התגרה ביריבו בפתיחה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully