פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    פראלימפי: החותרת מורן סמואל זכתה במדליית זהב באיטליה

    סמואל בת ה-34 ניצחה במקצה ל-2,000 מטרים בתחרות ההכנה לאליפות העולם. היא סיימה בזמן של 11:22:03 דקות, ולמעשה קבעה שיא עולם כי זו הפעם הראשונה בה המרחק במקצה הפראלימפי הוכפל

    דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
    פתחה ברגל ימין גם את המקצה החדש. מורן סמואל עם מדליית הזהב, במרכז (צילום: רון בולוטין)

    החותרת הפראלימפית מורן סמואל זכתה היום (שבת) במדליית זהב בתחרות בינלאומית המתקיימת בגבירטה, איטליה, ומהווה הכנה לאליפות העולם בחתירה. הישראלית בת ה-34 חתרה במקצה ל-2,000 מטרים בסירת יחיד וקבעה זמן של 11:22:03 דקות, מה שהספיק לה כדי להקדים בשש שניות יריבה מנורבגיה ומתמודדת מגרמניה שסיימה שלישית.

    זו הפעם הראשונה בה המקצה הפראלימפי הוא של 2,000 מטרים ולא 1,000, כפי שהיה נהוג עד עתה. לפיכך התוצאה שקבעה סמואל נחשבת לשיא עולם. (לפני כחודשיים החליט הוועד הפראלימפי הבינלאומי לעבור למרחק האולימפי – 2 ק"מ וכך יהיה בכל התחרויות, עד לטוקיו 2020).

    בתום התחרות אמרה פאולה גריזטי, המאמנת של סמואל: "בסך הכול אני מרוצה לאור העובדה שבתקופה האחרונה הורדנו עומס אימונים בגלל פציעה במרפק. אני מרגישה שהכושר הספיק לה ל-1,300 מטרים. הסיום היה קשה, אבל אני מאמינה שעד אליפות העולם בספטמבר היא תהייה מוכנה".

    ואגב, כמו בריו, שם זכתה סמואל במדליית ארד, הביאה החותרת הישראלית את הקמע הפרטי שלה, את בנה ארד בן השנה וחצי, לאתר התחרות באיטליה.