נושאים חמים

הליגה האירופית: מנצ'סטר יונייטד מול רוסטוב, רומא - ליון, גנט והישראלים מול גנק

הגרלת שמינית גמר הליגה האירופית: השדים האדומים ימשיכו את המסע לעבר הגמר בשטוקהולם מול סגנית האלופה הרוסית, סייף וגרשון ינסו לצלוח דרבי בלגי. בורוסיה מנשנגלדבאך מול שאלקה

מאמן מנצ'סטר יונייטד ז'וזה מוריניו עם אנתוני מרסיאל (רויטרס)
ז'וזה מוריניו ואנתוני מרסיאל (צילום: רויטרס)

הגרלת שמינית גמר הליגה האירופית התקיימה היום (שישי) בניון, שוויץ ללא הפועל באר שבע, שהודחה אמש מול בשיקטאש כבר בשלב 32 האחרונות. ההגרלה הביאה איתה מספר מפגשים מסקרנים בדרך לגמר, שייערך בשטוקהולם, שבדיה. הנשרים יפגשו את אולימפיאקוס, שהודחה מול האלופה הישראלית במוקדמות ליגת האלופות לקרב אזורי.

במוקד ההגרלה: מנצ'סטר יונייטד של זלאטן איברהומוביץ' תפגוש את רוסטוב לקרב רותח בתקווה להוסיף את התואר היחיד שחסר לה לארון. גנט של קני סייף, אופיר דוידזאדה רמי גרשון תנסה לצלוח את הדרבי הבלגי מול גנק, אחרי שהדיחה את טוטנהאם בצורה מפתיעה.

עוד דרבי בשמינית הגמר, הפעם גרמני - יפגיש את בורוסיה מנשנגלדבאך עם שאלקה כאשר בתווך יתקיים מפגש ביניהן בליגה. אייאקס ופטר בוס יתארחו במשחק הראשון אצל קופנהאגן. הנציגה הספרדית היחידה בטורניר: סלטה ויגו, תפגוש את קרסנודאר אחרי שהדיחה במפתיע את שחטאר דונייצק בסיומו של מפגש דרמטי שכלל הארכה. המפגש הראשון יתקיים ב-9.3, הגומלין ב-16.3.

קני סייף שחקן גנט חוגג (רויטרס)
המסע האירופי נמשך. קני סייף (צילום: רויטרס)

הגרלת שמינית גמר הליגה האירופית:

סלטה ויגו - קרסנודאר
אנדרלכט - אפועל ניקוסיה
שאלקה - בורוסיה מנשנגלדבאך
ליון - רומא
רוסטוב - מנצ'סטר יונייטד
אולימפיאקוס - בשיקטאש
גנט - גנק
קופנהאגן - אייאקס