הפועל תל אביב נלחמת על חייה

סתיו שחם: "לא מצטער על שום מהלך שעשיתי"

בעלי הפועל כפ"ס סתיו שחם ניסה להסביר את הפלירטוטים עם הפועל ת"א: "ההתייחסות המזלזלת של עיריית כפ"ס הכעיסה אותי ואמרתי שאלך לראות מה קורה בהפועל. אקבל אם אוהדים יקללו אותי"

31/12/2016
צילום: יוסי ציפקיס, עריכה: מתן חדד

"אני לא מצטער ולא מתחרט על שום דבר שעשיתי", אמר הבוקר (שבת) בעלי הפועל כפר סבא סתיו שחם בתום שבוע די סוער שעבר עליו בעקבות הפלירטוטים עם הפועל תל אביב. "על מה אני צריך להתחרט? מה כבר עשיתי? מישהו יודע מה באמת היה? הרי לרגע לא אמרתי שאני רוצה לעזוב את הפועל כפר סבא. זו הקבוצה שלי, זה הנכס שלי, עבדתי קשה מאוד בשביל לייצב את המועדון הזה ולהביא אותו להיות גורם חזק בליגת העל, אז בגלל שרציתי לעזור להפועל תל אביב לצאת מהבוץ הזה, אני צריך להצטער או להתחרט?".

אוהדי כפ"ס ייצאו נגדו? סתיו שחם(צילום: קובי אליהו)

הנאמן עורך הדין שאול קוטלר כתב בדו"ח שלו לבית המשפט מיום שלישי שהיית הגורם המשמעותי ביותר שהתעניין ברכישת המועדון.

"נו, אז מה? זה מראה לך עד כמה אנשי עסקים רוצים ומתעניינים בכלל ברכישת קבוצת כדורגל. כשכל הזמן מבקרים בתקשורת וגם האוהדים עצמם את בעלי הקבוצות, שיזכרו את השבוע האחרון בו ראו כולם כמה קופצים היו על מועדון פאר בכדורגל הישראלי שאני שוב אומר שזה יהיה מאוד אטרקטיבי לקחת אותו במצבו היום כמעט נקי לגמרי".

אתה כועס על עורך הדין קוטלר שחשף אותך כך בדו"ח?

"לא ואני אגיד לך יותר מזה גם אחרי הדו"ח שלו השבוע, אני בקשר איתו ואם אוכל למצוא עבור הפועל תל אביב רוכש, אהיה מאושר כי זה מועדון שיקר ללבי כפי שאמרתי וזה מועדון שחשוב לכדורגל הישראלי. כשישבתי עם קוטלר ובדקתי את הנתונים של הפועל תל אביב, חתמתי על הסכם סודיות כמתקבל. חשבתי שהסכם הסודיות תקף לשני הצדדים, אבל יכול להיות שהוא חייב לדווח לבית המשפט על כל המתעניינים ולכן אני לא כועס עליו כי בסופו של דבר, כל מה שעשיתי היה לבדוק נתונים. לא הגשתי הצעה ולא שמתי מעטפה למכרז. את כל הרעש עשו בתקשורת כאילו אני כבר סגרתי על רכישת הפועל תל אביב, מה שהתברר כשטות גמורה ולראיה לא קרה שום דבר".

מה הניע אותך לעשות את הצעד הזה?

"האמת, המכתב שקיבלתי לפני שבועיים ממנכ"לית עיריית כפר סבא. זה היה אחרי המשחק שלנו מול מכבי תל אביב. אתה זוכר ששוב השתרכו תורים ארוכים מחוץ לאיצטדיון בגלל מספר הכניסות המועט ובעיית המבנה. אפילו נאלצו לפתוח את המשחק באיחור. ושוב כל הביקורת הופנתה אל הפועל כפר סבא ואליי באופן אישי וזה הכעיס אותי. למחרת שיגרתי מכתב לעירייה והתלוננתי על כך שלא עושים דבר כדי לקדם בניית יצטדיון חדש או לחילופין לתקן את כל הליקויים הקיימים. התשובה שקיבלתי מהמנכ"לית היתה שהאחריות על אירוח המשחקים בכפר סבא היא של הקבוצה בצורה בלעדית ושאם יהיה משהו חדש בנוגע לאצטדיון, אני כבר אעודכן דרך המנהלת. אתה מבין? אני מחזיק את הפועל כפר סבא שזו קבוצה עירונית שעושה כבוד לעיר וזו התשובה שקיבלתי. באותו רגע אמרתי שאני הולך לראות מה קורה בהפועל תל אביב. התגובה של העירייה מאוד הכעיסה אותי".

טוב לדעת (מקודם)

בשל ביקוש גובר לטיפול יעיל בכאבים: בי-קיור לייזר במבצע מיוחד

מוגש מטעם בי קיור לייזר
עדיין בקשר איתו למציאות רוכש להפועל תל אביב. שאול קוטלר(צילום: מגד גוזני)

אוהדי הפועל כפר סבא מתכננים צעדי מחאה נגדך במשחק היום נגד הפועל חיפה.

"אני קורא לכמה שיותר אוהדים להגיע ואם על הדרך הם ימחו נגדי, יקראו נגדי ואפילו יקללו, אני אקבל את זה העיקר שיבואו כמה שיותר. אני קורא שרוצים לתמוך בקבוצה על רקע הפעולות שלי, אז זה בסדר גמור מבחינתי. אני מייחל לזה שיגיעו הרבה אוהדים וגם כאלה שלא באו הרבה זמן מכל מיני מניעים. שיבואו יתמכו בשחקנים ואם ירצו על הדרך להגיד לי דברים, אני אקבל את זה".

נקלעת לסיטואציה לא פשוטה בגלל כל המהלך הזה מול נאמן הפועל תל אביב.

"זה לא שונה בהרבה מעוד מועדוני כדורגל שם אוהדים יוצאים נגד בעלי בית בלי שהם רוצים לעזור לקבוצה אחרת. לכל מי שתוקף אותי ויש לו מה לטעון נגדי, אני אומר שיש רק דרך אחת לפעול והיא להציע לי הצעה שלא אוכל לסרב לה ולקנות את הפועל כפר סבא מידיי. עד אז אני בעלי הקבוצה ואני לקחתי אותה במקום הכי נמוך והבאתי אותה לליגת העל בלי חובות ובלי פירוקים ובלי בתי משפט. מי שירצה לקנות את הפועל כפר סבא ויגיש הצעה ראויה, יקבל מועדון מסודר ומנוהל ברמה הכי גבוהה וזה ההישג הכי גדול בזמן שבמקומות אחרים נוכחתם לראות השבוע שאיש לא מתעניין ברכישת מועדוני כדורגל".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully