אופיר פינס הודיע כי לא ירוץ בבחירות לראשות איגוד ההתעמלות

יושב הראש הנוכחי, שמשמש גם כראש המכון לחקר השלטון המקומי באוניברסיטת תל אביב, הודיע כי יעזוב את התפקיד בסיום הקדנציה. "לא היה לי שמץ של מושג עד כמה תובעני התפקיד הזה", אמר

  • אופיר פינס
נפרד מאיגוד ההתעמלות. אופיר פינס (צילום: יוסי ציפקיס)

אופיר פז פינס הודיע היום (רביעי) כי החליט שלא להציג את מועמדותו לבחירות שייערכו לתפקיד יושב ראש איגוד ההתעמלות בחודש הבא. פינס, שמשמש גם כראש המכון לחקר השלטון המקומי באוניברסיטת תל אביב, אמר לחברי הנהלת האיגוד: "לא היה לי שמץ של מושג עד כמה תובעני התפקיד הזה. אני מוצא שאחרי ארבע שנים של עבודה בהתנדבות, אני לא יכול להקדיש ארבע שנים נוספות לעבודה כה אינטנסיבית ותובענית בקצב יומיומי.

"אני רוצה להודות לשרית שנער המנכ"לית, לחברי ההנהלה, לצוות העובדים שעושים את העבודה מאחורי הקלעים. מגיעה תודה מיוחדת לצוות המאמנות והמאמנים, לספורטאים ולגופים התומכים - הוועד האולימפי, מנהל הספורט, הטוטו וכל מי שעזר לנו בדרך. ביחד הצלחנו להניע תהליכים של שינוי ארגוני ומקצועי, ואני מאחל לכם הצלחה בהמשך הדרך".

פז פינס הוסיף ואמר: "ההישגים הגיעו על רקע ובעקבות שינוי ארגוני, בחירת צוות אימון ומתן תשתית כספית, ארגונית ואנושית לספורטאים שלנו. בנינו תכנית אסטרטגית עם חברת Deloitte, התקציב שלנו הוכפל, בנינו גם את דור העתיד בענפים השונים וראינו השגים גם בגילאי הנוער. מה שהעיב כמובן היה האירוע בנבחרת האמנותית וניסינו לטפל במוקש הזה בכפפות של משי וליצור מינימום נזק לנבחרת לקראת האולימפיאדה. אני שמח שכמות המדליות, המתעמלים וההשגים היו רבים ומפוארים ושההתעמלות הצליחה למתג את עצמה כענף מוביל, למלא אולמות עד אפס מקום ולהפוך לענף איכותי ברמה הגבוהה ביותר".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully