יורובאסקט 2017 בישראל: החלה מכירת הכרטיסים

בשלב זה ניתן יהיה לרכוש אך ורק מנויים לכל 15 המשחקים בעלות של 660 שקל. פיב"א החליטה שהמשחקים שייערכו בישראל לא ישוחקו ביום שישי. כמו כן, הוחלט להעניק לנבחרות יום מנוחה נוסף

  • יורובאסקט 2017
(צילום: צילום מסך)

338 יום לפני המשחק הראשון של יורובאסקט 2017 בישראל, יצאה לדרך מכירת המנויים לאליפות. לאחר פנייה של איגוד הכדורסל לפיב"א ולמדינות המארחות האחרות טורקיה, פינלנד ורומניה, הוסכם כי לא יערכו משחקים בישראל ביום שישי כדי להיטיב עם הקהל שומר השבת.

כמו כן, בפיב"א קיבלו החלטה להוסיף יום מנוחה שני בשלב הבתים הראשון ועל כן חמשת המשחקים יתפרסו על שבעה ימים ולא כפי שהיה באליפות האחרונה בצרפת אז העומס על הנבחרת היה גדול עם חמישה משחקים בשישה ימים. נבחרת ישראל תשחק מדי ערב במשחק המרכזי בשעה 21:00 או 21:30, כשהמשחקים עצמם ייקבעו אחרי ההגרלה שתתקיים באיסטנבול ב-22.11.

המשחקים בארץ ייפתחו ביום חמישי ה-31.8.17, יום שישי יהיה יום מנוחה ראשון, המשחק השני יהיה במוצאי שבת 2.9 והשלישי ביום ראשון ה-3.9. יום שני 4.9 יהיה יום מנוחה נוסף והמשחקים הבאים יתקיימו בימים שלישי ורביעי. 4 הראשונות מהבית בו ישחקו 6 נבחרות, יעלו לשלב השני שיתקיים באיסטנבול.

על פי דרישת פיב"א ואחרי פגישות שהתקיימו בארץ עם נציגה בימים האחרונים, יימכרו בשלב זה רק מנויים לכל המשחקים, כלומר שלושה משחקים ביום ובסך הכל 15 משחקים. בשלב השני, לאחר שייקבעו היריבות של הנבחרת, ימכרו כרטיסים גם לימים בודדים ויישמרו כרטיסים ומנויים גם למדינות האורחות. המנוי הזול ביותר עבור כל משחקי הבית בארץ יעלה 660 שקל - 132 שקל ליום משחקים ו-44 שקל למשחק.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully