פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    עירוני קרית שמונה: רוברט מיורן לא יגיע, בקבוצה ימשיכו בחיפוש אחרי חלוץ זר

    ההולנדי בן ה-27 של אלקמאר, שתנאיו לשלוש שנים כבר סוכמו, חשש להגיע לעיר הצפונית. במועדון ירכזו את המאמצים כדי לחזק את החלק הקדמי, עמאשה הציע את עצמו ואופצית החזרתו תישקל אם לא יימצא חלוץ זר

    עירוני קרית שמונה: רוברט מיורן לא יגיע, בקבוצה ימשיכו בחיפוש אחרי חלוץ זר

    רוברט מיורן הודיע היום (שלישי) לעירוני קרית שמונה כי הוא לא יצטרף לקבוצה, שעל המגעים איתו פורסם לראשונה בוואלה! ספורט. כזכור, עסקת העברתו של החלוץ ההולנדי מאלקמאר סוכמה אתמול כאשר מולו סוכם על חוזה לשלוש השנים הקרובות.

    במועדון קיוו כי יהיה ניתן לשנות את דעתו של מיורן, שחשש להגיע לעיר הצפונית. בשעות הבוקר במועדון ניסו לשנות את החלטתו של החלוץ ואת נציגיו, אלא שמיורן נצמד להחלטתו והודיע כי הוא נרתע להגיע לעיר הצפונית בישראל. בקרית שמונה הבינו כי לא ניתן לשכנעו וקיבלו באכזבה את העובדה כי הוא לא יגיע.

    עוד בנושא:
    רוברט מיורן מפחד להגיע, עירוני קרית שמונה תנסה לשכנעו

    חלוץ אלקמאר רוברט מיורן (GettyImages)
    חושש להגיע. מיורן (צילום: GettyImages)

    בקבוצה ינסו לנצל את הזמן הקצר שנותר לסיום חלון ההעברות כדי לצרף חלוץ זר ובמקביל בודקים אופציות של חיזוק ישראלי בחלק הקדמי. אקס הצפוניים, ויאם עמאשה, הציע את עצמו אולם ההעדפה היא לחיזוק זר, אם המהלך לא ייצא לפועל, בקבוצה ישקלו שנית את אופציית החזרתו של עמאשה לקדנציה שלישית בצפון. בתוך כך, בצוות המקצועי ינצלו את פגרת הנבחרות כדי להמשיך את ההכנות לליגה כאשר קיימת שביעות רצון מקצב צבירת הנקודות, אך נותרו מאוכזבים מהיכולת מול בית"ר ירושלים.