פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    "זו תהיה הפתעה גדולה אם דורוז'ון תטיל את הכידון למרחק של 60 מטרים"

    מטילת הכידון תנסה להשיג את הכרטיס לאולימפיאדה ברגע האחרון (19:00), באיגוד האתלטיקה סקפטיים: "בשבוע שעבר היא הייתה חבושה וסבלה מכאבים, ספק אם משהו השתנה בימים האחרונים"

    מרגריטה דורוז'ון מטילת כידון (AP)
    תעמוד בלחץ? דורוז'ון (צילום: AP)

    הניסיון האחרון של מרגריטה דורוז'ון להוכיח יכולת כדי לטוס לריו, צפוי להיערך הערב (ראשון) בשעה 19.00 באצטדיון האתלטיקה בהדר יוסף. על פי התכנון, מטילת הכידון יכולה היום בפעם האחרונה לנסות ולהטיל את הכידון למרחק של 60 מטר כדי לקבל את אישור הוועד האולימפי הישראלי לטוס למשחקים האולימפיים. בנסיונות האחרונים לא הצליחה דורוז'ון להתקרב לקריטריון האולימפי שקבעה בשנת 2015 והייתה רחוקה כמעט 12 מטרים מהתוצאה הרצויה כדי לקבל את הכרטיס לטיסה.

    באיגוד האתלטיקה סיפרו כי לא שמעו מדורוז'ון בסוף השבוע ומבחינתם היא אמורה להתייצב למבחן האחרון בשעות הערב, אלא אם כן תבטל ברגע האחרון. באיגוד גם סיפרו שאין מבחינתם שום שינוי באשר לפציעה ממנה סבלה המטילה ושבעטיה לא השתתפה במחצית הראשונה של השנה בשום תחרות. "בשבוע שעבר דורוז'ון הייתה עדיין חבושה וסבלה מכאבים בהרצה. ספק אם משהו השתנה בימים האחרונים ולכן זו תהיה הפתעה גדולה אם היא תטיל למרחק של 60 מטר", אמרו באיגוד האתלטיקה.

    בניגוד לשחיינים ולג'ודוקא שכבר הגיעו לריו, האתלטים הישראלים ימריאו לברזיל רק בהמשך השבוע לקראת טקס הפתיחה באולימפיאדה ביום ששי.

    האזינו לפודקאסט "הפודיום": עם יניב טוכמן, גביע הטוטו וההכנות לריו