אלה סמופלוב: "חיי הפכו לגיהנום. אגיש תביעת דיבה נגד המאשימים"

עוזרת מאמנת נבחרת ההתעמלות האומנותית הגיבה לראשונה לטענות לפיהן כביכול חתרה תחת ויגדורצ'יק יחד עם הבנות המתאמנות אצלה במכבי תל אביב: "הכי קל להפיל עליי את התיק. שיפסיקו להכפיש את שמי"

17/07/2016
אירה ויגדורצ'יק מאמנת נבחרת ישראל בהתעמלות אומנותית (צילום וידאו: ניב אהרונסון)

בווידאו: קבלת הפנים של נבחרת ההתעמלות האומנותית בנתב"ג

טוב לדעת (מקודם)

לנצח את הכאב בלי חשש: בי-קיור לייזר במבצע התנסות חסר תקדים

מוגש מטעם בי קיור לייזר

בצל פרשת נבחרת ההתעמלות האומנותית וטענותיה כביכול של המאמנת אירה ויגדורצ'יק לעשיית יד אחת של מכבי תל אביב ומתעמלות האגודה נגדה, הגיעה הערב (ראשון) תגובה ראשונה מצד אלה סמופלוב, העוזרת של ויגדורצ'יק ומאמנת מכבי תל אביב.

עוד בנושא:

עורך דינה של ויגדורצ'יק: "זהו תקדים שיחסל את הספורט"

ההורים נגד המאמנת: "אירה קוראת לבנות 'כלבות' ושותה בתחרויות"

הורי המתעמלות דורשים מאיגוד ההתעמלות להדיח את ויגדורצ'יק

רוצה להתרכז בריבקין. אלה סמופלוב(צילום: יוסי ציפקיס)

"בימים האחרונים חיי הפכו לגיהנום", אמרה סמופלוב. "ברגע הכי חשוב של המתעמלת שלי, נטע ריבקין, ושלי, רגע לפני המשחקים האולימפיים בריו, נקלעתי לפרשה שלא קשורה אליי. גיליתי שאני 'אחראית' לניסיון מתוכנן להחליף את מאמנת נבחרת ההתעמלות. בכל מקום תקפו אותי שעשיתי יד אחת עם המתעמלות ממכבי תל אביב על מנת להדיח את המאמנת. לא היה ולא נברא. כל המאשימים והרומזים יצטרכו לתת את התשובות בבית המשפט לאחר שאגיש נגדם תביעת דיבה. אין, לא היה ולא יהיה לי קשר לאירוע הזה. בנבחרת ישראל יש שש מתעמלות חכמות ומוכשרות, שיודעות בדיוק מה הן עושות. לא אני ולא אף אחד אחר יכול להשפיע עליהן".

סמופלוב ממשיכה: "אומרים שהבנות של מכבי אחראיות לעניין, ומה עם יתר הבנות? הרי אם הן יגידו שלא היה כלום העניין יסתיים תוך דקה. הכי קל להפיל עליי ועל מכבי תל אביב את התיק, כי ככה לא צריך להתמודד עם הדברים שהמתעמלות אומרות. אני חוזרת ואומרת, אין לי שום קשר לעניין, אני לא אחראית אליו וגם לא מתעניינת לגבי התוצאות שלו. אני רק רוצה להמשיך לאמן את נטע ולהביא אותה לריו בצורה הכי טובה שאפשר. אני מציעה לכל מי שעוסק בעניין, להפסיק מיד להכפיש את שמי, לא אמשיך לשבת בשקט אם זה יקרה שוב".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully