פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    נמשכים השינויים בסקרמנטו: מאט בארנס חתם, רודי גיי יעזוב?

    המאבק של עומרי כספי על דקות יהיה גם עם גארט טמפל, ארון אפללו ואנתוני טוליבר שהצטרפו גם כן. הסמול פורוורד הפותח עשוי לעזוב, בארה"ב מעריכים: "כספי בשיאו, יכול לעבור לחמישייה"

    נמשכים השינויים בסקרמנטו: מאט בארנס חתם, רודי גיי יעזוב?

    בווידאו: פיל ג'קסון מדבר על צירופו של דרק רוז

    הקיץ רק החל, אך סקרמנטו כבר נראית אחרת לגמרי, וזה מבלי להעלות על הפרק את אפשרות עזיבתו של דמרכוס קאזינס בטרייד. הלילה (בין ראשון לשני) עזב רשמית רייג'ון רונדו וחתם בשיקגו, כשמקביל צירפו הקינגס את גארט טמפל (24 מיליון דולר לשלוש שנים) ומאט בארנס (12 מיליון דולר לשנתיים). השניים מצטרפים לארון אפללו ואנתוני טוליבר, שכבר חתמו לפני מספר ימים.

    לא ברור מה כל השינויים הללו אומרים על עומרי כספי, שחווה את עונתו הטובה בקריירה אשתקד, וכעת על העמדות שלו (3-4) נמצאים גם טמפל (2-3), אפללו (2-3), בארנס (3-4), טוליבר (4), קרון באטלר (3), ורודי גיי (3-4).

    בארצות הברית מעריכים שהמהלכים הללו עשויים לסלול את דרכו של רודי גיי החוצה. הפורוורד הוותיק כבר הוזכר כמועמד להצטרף לאינדיאנה, אך עושה רושם שהחלטה בנושא תיפול רק לאחר שקווין דוראנט יודיע על תכניותיו.

    בלייק אלינגטון, מהבלוג "סקטאון רויאלטי", התייחס לאפשרות שגיי יעזוב בטרייד ואמר: "עומרי כספי בשיא שלו ויכול להתמודד עם היותו סמול פורוורד פותח".

    דייב ייגר מאמן ממפיס (AP)
    סגל חדש כמעט לגמרי. ייגר (צילום: AP)