רולאן גארוס 2016

זעם ברולאן גארוס: "זה לא טורניר של 10,000 דולר, לא דואגים לבריאות השחקנים"

רדוואנסקה, שנאלצה לשחק בגשם והפסידה לפירונקובה, רתחה מזעם: "לא אכפת להם מהשחקנים פה". האלפ: "לא אכפת לי שהפסדתי, אני רק שמחה שלא נפצעתי". גולביס וגופן ניסו לרדת מהמגרש במחאה

מערכת וואלה! ספורט
עצבנית, אפשר לומר שדי בצדק. רדוואנסקה (צילום: GettyImages)

אגניישקה רדוואנסקה רותחת מזעם. הפולנייה, שדורגה שנייה ברולאן גארוס, ירדה מהמגרש בשמינית הגמר כבר לפני יומיים (ראשון) בגלל הגשם כשהיא ביתרון מוחץ של 2:6, 0:3 נגד צבטנה פירונקובה הבולגרייה, המדורגת 102. הן חזרו היום ונאלצו להשלים את המשחק בתנאי מזג אוויר רעים מאוד של גשם בלתי פוסק ומול יציעים כמעט ריקים לחלוטין. פירונקובה הצליחה לחזור, לזכות בשישה משחקונים ברציפות ולהשלים מהפך מדהים בדרך ל-6:2, 3:6, 3:6 נגד הפולנייה.

"אני כל כך מופתעת וכועסת שנאלצנו לשחק בגשם", אמרה רדוואנסקה לאחר המשחק, "אנחנו לא בטורניר של 10,000 דולר פה, זה גרנד סלאם. איך אתם יכולים להרשות לשחקנים לשחק בגשם. אני לא יכולה לשחק בתנאים האלה". רדוואנסקה, המדורגת שנייה, דיברה עם השופט במהלך המשחק וניסתה להסביר לו שאי אפשר לשחק בתנאים האלה וזה לא עזר לה. "כן, כבר כשחזרנו בבוקר, שיחקנו בגשם, אני לא יודעת למה מישהו מאפשר לנו לשחק בתנאים האלה. אני חושבת שלא ממש אכפת להם מה אנחנו חושבים. אני חושבת שהם דואגים רק לדברים אחרים. כן, אני עצבנית וכועסת מאוד. אני פשוט לא יכולה לשחק בתנאים האלה. אני לא בריאה מספיק".

בינתיים, רבע הגמר בין אנדי מארי לרישאר גאסקה, שהיה אמור להיערך היום, נדחה למחר.

טוב לדעת (מקודם)

שיטת השחייה שתשנה את חייכם (ותעשה אתכם חטובים)

לכתבה המלאה
עומד בצד ומתבונן. מארי (צילום: GettyImages)

במשחק נוסף הוביל ארנסט גולביס 0:3 מול דויד גופן כשהשניים דרשו לרדת מהמגרש בגלל מזג האוויר. השופטת אווה אסדרקי-מור ניסתה לגרום להם להישאר על המגרש עד שיתקבל אישור מהמשקיף לרדת מהמגרש, ורק לאחר מכן הם נשארו. גופן אמר לשופטת: "בכל רגע אני יכול ליפול על המגרש".

גם סימונה האלפ, שהפסידה 7:6 (0), 6:3 לסמנתה סטוסור, הגיעה עצבנית מאוד למסיבת העיתונאים. "אני לא יכולה להגיב על התנאים. אין לי מילים לתאר את זה", אמרה האלפ הזועמת, "לדעתי, היה בלתי אפשרי לשחק. לשחק נגד בגשם זה יותר מדי. כולם היו באותו מצב ומי שהיה טוב יותר, ניצח היום. ידעתי שאין לי סיכוי לשנות את המצב. אני חושבת שזה לא היה רעיון טוב להגיד משהו. לאף אחד לא אכפת מהשחקנים לדעתי, לא אכפת לי שהפסדתי היום כי כמעט נפצעתי בגב בגלל הגשם וזו בעיה יותר גדולה. אבל כמו שאמרתי, לאף אחד לא אכפת מאיתנו, אז אני צריכה להמשיך ולשחק".

גופן מתווכח עם אסדרקי מור (צילום: GettyImages)
השופטת מנסה לשכנע את גולביס להישאר על המגרש (צילום: GettyImages)
הילדים מנקים את המגרשים (צילום: רויטרס)
מחייך בגשם. דג'וקוביץ' (צילום: GettyImages)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully