פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

        רוכב אופני ההרים שלומי חיימי הבטיח מעשית את הכרטיס לריו

        חיימי צפוי להיות הספורטאי ה-36 במשלחת הישראלית למשחקים האולימפיים, אחרי שסיים במקום ה-65 והקדים את רותם ישי בתחרות הגורלית בצרפת. יהיה הנציג הראשון של ישראל בענף זה

        שלומי חיימי רוכב אופני הורים, המשחקים האירופיים באקו (יח"צ , באדיבות הוועד האולימפי)
        בדרך לעשות היסטוריה. שלומי חיימי (צילום: באדיבות הוועד האולימפי)

        שלומי חיימי צפוי להיות הנציג הישראלי הראשון אי פעם בענף אופני הרים במשחקים האולימפיים. ישראל הבטיחה לעצמה רוכב בריו, לראשונה מאז הפך הענף לאולימפי ב-1996, וחיימי הקדים היום (ראשון) את רותם ישי בתחרות הגורלית בלה ברס, צרפת.

        חיימי סיים במקום ה-65 עם זמן של 1:38:32 שעות, בעוד ישי היה מעט אחריו עם 1:38:58 שעות במקום ה-65.

        המשלחת הישראלית לריו

        1. יעקב טומרקין - שחייה - 100 מטר גב, 200 מטר גב, 200 מטר מעורב אישי
        2. אנדראה מורז - שחייה - 50 מטר חופשי
        3. עמית עברי - שחייה - 100 מטר חזה
        4. גל נבו - שחייה - 400 מטר מעורב אישי
        5. מרגריטה דורוז'ון - אתלטיקה - הטלת כידון
        6. חנה קנייזבה-מיננקו - אתלטיקה - קפיצה משולשת
        7. סרגיי ריכטר - קליעה - רובה אוויר מ-10 מטר
        8. זיו קלונטרוב - שחייה - 50 מטר חופשי
        9. דונלד סנפורד - אתלטיקה - 400 מטר
        10. דימיטרי קרויטר - אתלטיקה - קפיצה לגובה
        11. נטע ריבקין - התעמלות אומנותית - יחידות
        12. אלונה קושבצקי - התעמלות אומנותית - קבוצתי
        13. קטרינה לבינה - התעמלות אומנותית - קבוצתי
        14. קרינה ליחבר - התעמלות אומנותית - קבוצתי
        15. יובל פילו - התעמלות אומנותית - קבוצתי
        16. אידה מיירין - התעמלות אומנותית - קבוצתי
        17. טסמה מוגס - אתלטיקה - מרתון
        18. רון אטיאס - טקוואנדו - 58 ק"ג
        19. לורנה צ'מטאי - אתלטיקה - מרתון
        20. מעין דוידוביץ' - שייט - RSX
        21. שחר צוברי - שייט - RSX
        22. אייל לוין - שייט - 470
        23. דן פרויליך - שייט - 470
        24. גיל כהן - שייט - 470
        25. נינה אמיר - שייט - 470
        26. זוהר שיקלר - שחייה - 50 מטר חופשי
        27. מארו טפרי - אתלטיקה - מרתון
        28. אגזה גואדה - אתלטיקה - מרתון
        29. אלכס שטילוב - התעמלות - אישי
        30. אילנה קרטיש - היאבקות - 69 ק"ג
        31. מישה זילברמן - בדמינטון
        32. אנסטסיה גלושקוב - שחייה צורנית
        33. ג'ניה טייטלבאום - שחייה צורנית
        34. רון דרמון - טריאתלון
        35. מאור טיורי - אתלטיקה - מרתון
        36. שלומי חיימי - אופני הרים