אקס בני יהודה, הקשר הליטאי, קסטוטיס איבשקביצ'יוס בן ה-31, המשחק בפלאנגה הליטאית, איבד אתמול (שבת) את הכרתו במהלך משחק ליגה, התמוטט והובהל לבית חולים במצב של מוות קליני, כך על פי דיווחים שונים במדינה.
על פי הדיווח, איבשקביצ'יוס צנח במפתיע במהלך המשחק והפסיק לנשום. הצוות הרפואי שהיה במקום נלחם על חייו, החזיר את נשימתו והוא הובהל לבית חולים באמבולנס, אחרי שהראה סימני חיים. מצבו התייצב, אך עדיין נשקפת סכנה לחייו.
"הלב שלו חזר לפעום, אבל אני לא יכול להגיד יותר מכך", אמר אביו של השחקן, פרנץ איבשקביצ'יוס. "הצוות הרפואי טיפל בו במהרה, והוא הגיע לבית חולים בשלב מוקדם יחסית. הוא חזר להכרה, אך הוא עדיין נמצא בתרדמת".
דיווח בליטא: "קסטוטיס איבשקביצ'יוס התמוטט במהלך משחק, סכנה נשקפת לחייו"
1.5.2016 / 9:44