פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    כחודש אחרי הפרישה: מכבי תל אביב הגיעה לפשרה עם מנהלת ליגת העל

    למרות התפטרותו של שמעון מזרחי מדירקטוריון מנהלת הליגה נסללה דרכה של קבוצתו בחזרה לאחר פגישה בין נציגי הקבוצה ליו"ר שמואל פרנקל. במכבי תל אביב מבהירים: מדובר בפשרה זמנית

    כחודש אחרי הפרישה: מכבי תל אביב הגיעה לפשרה עם מנהלת ליגת העל

    יו"ר מנהלת ליגת העל בכדורסל שמואל פרנקל נפגש היום (רביעי) עם נציגי מכבי תל אביב על מנת לגשר על הפערים שנוצרו בתקופה האחרונה שבעקבותיהם פרשו הצהובים ממנהלת הליגה. לאחר הפגישה החליטו הצדדים כי "הנהלת המנהלת תכין תכנית עסקית ניהולית, נהלים וסמכויות בהתייעצות עם מומחים חיצוניים ותגיש התכנית לאישור הדירקטוריון עם סיום העונה. נציגי מכבי תל אביב התחייבו לקיים את כל ההסכמים והחוזים ולפעול בהתאם לתקנון המנהלת, כחברה מן המניין במנהלת ליגת וינר-סל", הודעת מנהלת הליגה.

    למרות זאת, הצהובים הבהירו כי לא ישלחו בינתיים נציג מטעם הקבוצה לדירקטוריון. במכבי החליטו על פשרה זמנית בזכות פגישות בין שני הצדדים שהתקיימו בימים האחרונים.

    עו"ד שמעון מזרחי יו"ר מכבי תל אביב (אדריאן הרבשטיין)
    יש פשרה. שמעון מזרחי (צילום: אדריאן הרבשטיין)

    כזכור, לפני כחודש הודיעה מכבי תל אביב על פרישה ממנהלת הליגה, ונציג הקבוצה בדירקטוריון שמעון מזרחי התפטר מתפקידו. ההחלטה של הצהובים נבעה בין היתר בעקבות חוק המתאזרחים שאושר על ידי ועדת מנהלת הליגה, בה חבר בין היתר מזרחי, שקובע כי החל מהשנה הבאה מספר המתאזרחים בליגה יצומצם עד למתאזרח אחד לכל קבוצה בעונת 2017/18.

    הצהובים באו בטענות על מספר דברים נוספים וטענו כי במנהלת הליגה עושים הכל כל מנת לפגוע בהם ולא לקדם את הליגה. כחלק מהצעדים לאחר התפטרות הקבוצה מדירקטוריון המנהלת הסירו בקבוצה את החסויות של הליגה מהיכל יד אליהו, במה שגרם לכעס גדול מאוד בקרב אנשי מנהלת הליגה. לעומת זאת, הקבוצה המשיכה לשתף פעולה בדברים נוספים ביניהם קביעת מועדים לפעילויות למען הקהילה, מסיבות העיתונאים שלאחר המשחקים ודברים נוספים.