פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    בגאנה תוקפים את אברהם גרנט: "לא מכבד את האנשים במדינה"

    מוחמד אחמד 'פולו', שחקן העבר של נבחרת הכוכבים השחורים ואחד מכוכביה בשנות ה-70, תוקף את המאמן הישראלי וטוען: "הוא לוקח את כל ההחלטות ונותן לנו מלא תירוצים"

    מאמן נבחרת גאנה אברהם גרנט עם שחקנו אסמואה ג'יאן (רויטרס)
    שוב במוקד העניינים. אברהם גרנט עם אסמואה ג'יאן (צילום: רויטרס)

    אברהם גרנט שוב עומד במוקד העניינים בגאנה, כשעוד ביקורות ממשיכות להיערם לגבי אופן העבודה שלו בנבחרת הכוכבים השחורים. הפעם, האיש שמשתלח במאמן הישראלי, הוא מוחמד אחמד 'פולו', שחקן העבר של גאנה משנות ה-70, שאף נבחר לשחקן האפריקאי של העונה ב-1977. פולו, שאימן בעבר את הארטס אוף אוק מהליגה המקומית, טוען שגרנט לא עושה את מה שלשמו בעיקר הובא - לקדם את הכדורגל במדינה.

    "אחת הסיבות שמשלמים לו היא כדי שיתמקד בכדורגל המקומי וימצא דרכים לפתח אותו", אמר פולו ל'Montie FM', רדיו מקומי בעיר אקרה. "הוא לוקח את כל ההחלטות בעצמו בלי להתייעץ ומשאיר אותנו רק עם תירוצים. איך הוא יכול להגיד שקשה לו להישאר כאן אם שחקנים עוזבים את המדינה? אפשר לעצור שחקן שרוצה להתקדם? יציאה של שחקנים לאירופה היא חלק מהכדורגל, זה לא אומר שהליגה כאן חלשה והשחקנים שנשארו לא טובים".

    גרנט, שמצוי ביחסים לא טובים עם התקשורת במדינה ולא פעם הופנו אליו אצבעות מאשימות על כך שהוא לא מתרכז במאה אחוז בתפקיד, מכיוון שהוא נמצא בהמון חופשות, נמצא בדיוק באחת כזאת באנגליה. הוא טען שהליגה הגנאית לא איכותית מספיק, ולפיכך, מעדיף לזמן לגיונרים לסגל הנבחרת. פולו סיכם את הראיון ברדיו במשפט חד שלא משאיר מקום לספק: "אני חושב שאברם גרנט פשוט לא מכבד אותנו הגנאים".