פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    משלחת פיב"א מבקרת בתל אביב ובוחנת אפשרות לאירוח יורובאסקט 2017

    נציגי הארגון ביקרו בבתי מלון ובדרייב אין, שאמור לשמש כאולם האימונים בהצעה שהגיש איגוד הכדורסל לאירוח בית באליפות אירופה. בהמשך יבקרו ביד אליהו, האולם שאמור לארח את המשחקים

    משלחת פיב"א מבקרת בתל אביב ובוחנת אפשרות לאירוח יורובאסקט 2017

    בווידאו: מכבי תל אביב מביסה את מכבי חיפה

    איגוד הכדורסל אירח הערב (רביעי) משלחת מטעם פיב"א שבאה לבחון את הצעתה של ישראל לארח בית באליפות אירופה 2017. הנציגים הגיעו לארץ בשעות הצהריים וערכו סיור במספר בתי מלון בתל אביב, כשלאחר מכן יצאו בליווי המנהל המקצועי של נבחרות ישראל פיני גרשון להיכל הדרייב אין וצפו במשחק בין נבחרת הנשים לנבחרת רומניה. היכל הדרייב אין אמור לשמש כאולם האימונים הרשמי של הנבחרות השונות, כשהאולם שהוצע לאירוח המשחקים הוא יד אליהו. מחר תערוך המשלחת סיור בהיכל, כשלאחר מכן תעזוב את ישראל. המשלחת עצמה התרשמה מהמתקן ורשמה לעצמה מספר הערות לקראת ההכרעה.

    כזכור, השנה שונתה מתכונת אירוח אליפות אירופה ממדינה אחת שמארחת את כל האליפות למתכונת של אירוח הבתים המוקדמים על פני מספר מדינות והחל משלב שמינית הגמר במדינה אחת. בפיב"א אירופה אהבו את התוצאה וצפויים להמשיך באותו המבנה גם לקראת אליפות אירופה הבאה, כשהמדינות שהגישו בקשות לארח בתים, או לחילופין אירוח בית ואת שלבי הגמר הם טורקיה, שצפויה לקבל את אירוח השלבים המכריעים, פינלנד, ישראל, פולין ורומניה.

    באיגוד אופטימיים לגבי תמונת הסיכויים של אירוח אליפות אירופה, כשההכרעה בנושא צפויה ליפול בעוד מספר שבועות. אם ישראל אכן תזכה באירוח, היא תעפיל אוטומטית למשחקים, ולא תצטרך לעבור בקיץ הבא את טורניר המוקדמות, מה שיאפשר לשחקנים להגיע מוכנים יותר לקראת קיץ 2017. במקביל הגישו באיגוד הכדורסל בקשות לאירוח אליפות אירופה לנבחרות עתודה, אליפות אירופה לנוער ולנערות ומקווים כי יקבלו לפחות אחד מהם.

    ארז אדלשטיין מאמן נבחרת ישראל (רויטרס)
    יזכה לארח בארץ? אדלשטיין (צילום: רויטרס)