פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    שני יציעים בהיכל החדש בחולון יקראו ע"ש עופר אשד ומיכה שמבן

    כוכבה המנוח של הפועל חולון ומייסד המועדון יונצחו בהיכל החדש, שייחנך ברבע גמר גביע ווינר נגד מכבי ראשון לציון. בן רייס: "שמח לחזור למגרשים, מקווה שננצח במגרש הביתי"

    הפנינג של אוהדי הפועל חולון (מגד גוזני)
    מחכים לאולם החדש. אוהדי חולון (צילום: מגד גוזני)

    הפועל חולון תחנוך באופן רשמי את היכל החדש שנבנה סמוך לפארק פרס ביום חמישי במשחק רבע גמר גביע ווינר נגד מכבי ראשון לציון (20:30, שידור ישיר בספורט 5). לקראת המשחק מתכננים אוהדי הקבוצה תהלוכה גדולה שתצא מאולם הפחים המיתולוגי ברחוב אחד במאי לעבר ההיכל החדש. בחולון מתרגשים מאוד לקראת המעמד, כשאחד השחקנים שמתרגש במיוחד הוא בן רייס שחוזר לפעילות אחרי עונה שנייה אותה החמיץ בשל פציעת ברך: "מאוד מתרגש לקראת הטורניר ,גם בפן האישי וגם בפן הקבוצתי ,שמח לחזור למגרשים ומקווה שננצח במגרש הביתי ושהקהל יזכה לחווית כדורסל מהנה".

    אוהדי הקבוצה הפגינו רצון בחודשים האחרונים לקרוא את ההיכל החדש על שמו של עופר אשד ז"ל, גדול שחקני המועדון בכל הזמנים, וכתוצאה מרצון זה נפגשו לפני מספר ימים ראש עיריית חולון מוטי ששון ועידו אשד, בנו של עופר, ודנו בבקשה. ראש העיר הציג את הבעייתיות בקריאת ההיכל החדש על שמו בשלב זה, והבטיח לשקול את הדבר שוב בעתיד. ראש העיר הציע מספר חלופות אחרות להנצחתו של אשד ז"ל בדמות קריאת אחד מהאולמות ההולכים ונבנים בעיר על שמו של שחקן העבר.

    מה שסוכם בשלב הזה הוא ששני יציעים בהיכל החדש ייקראו על שמם של שתיים מהדמויות החשובות בתולדות המועדון: יציע אחד ייקרא על שמו של עופר אשד ז"ל, והיציע השני ייקרא על שמו של מיכה שמבן ז"ל מייסד המועדון, מאמן הקבוצה לאורך שנים ומי שגידל דורות רבים של שחקנים במסגרת בית הספר לכדורסל שגם אותו ייסד.

    יש לציין כי היציעים ייקראו על שמם רק במשחקי הקבוצה ולא במופעים ובאירועים נוספים שייערכו באולם.