פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    פרשת חרה: אדינסון קבאני הורחק משני משחקים, טבארס משלושה

    חלוץ נבחרת אורוגוואי הושעה בעקבות הכרטיס האדום שספג אחרי שגונסאלו חרה תחב אצבע לישבנו. הסלסטה יחסרו אותו ואת סוארס בשני המשחקים הראשונים במוקדמות מונדיאל 2018

    פרשת חרה: אדינסון קבאני הורחק משני משחקים, טבארס משלושה

    אדינסון קבאני הורחק משני משחקים בעקבות הכרטיס האדום שספג במשחק בין אורוגוואי לצ'ילה ברבע גמר הקופה אמריקה לפני כמה שבועות (0:1 לצ'ילה). באותו משחק גונסאלו חרה, דחף אצבע לישבנו את קבאני ואמר לו כמה מילים, והחלוץ הגיב במכה קטנה לפניו של הצ'יליאני וספג כרטיס אדום.

    השופט סנדרו ריצ'י לצד אדינסון קבאני (AP)
    פרשה מסריחה. קבאני והשופט (צילום: AP)

    מצלמות הטלוויזיה קלטו את הפעולה המכוערת של חרה והוכיחו שקבאני לא היה צריך להיות מורחק, אבל ועדת המשמעת של ההתאחדות לכדורגל הדרום אמריקאית השעתה אותו בכל זאת משני משחקים. חרה אגב, הורחק אחרי המשחק משלושה משחקים ואחרי ערעור העונש הופחת להשעייה משני משחקים.

    קבאני ייעדר משני המשחקים הרשמיים הבאים של אורוגוואי, נגד בוליביה (חוץ) וקולומביה (בית) במוקדמות מונדיאל 2018. מאמן הסלסטה, אוסקר טבארס, הורחק משלושה משחקים בעקבות ההתנהגות שלו באותו משחק.

    החדשות הללו הגיעו כמה שעות אחרי שהבקשה של לואיס סוארס להפחית בעונשו נדחה. לחלוץ שהושעה מתשעה משחקים בינלאומיים בעקבות תקרית הנשיכה התורנית שלו במונדיאל 2014, נותרו ארבעה משחקים כדי לסיים את העונש שלו ופיפ"א סירבה לקצר את העונש שלו. אחרי שפספס את הקופה אמריקה, הוא יחמיץ גם את ארבעת המשחקים הראשונים של אורוגוואי במוקדמות מונדיאל 2018.

    גונסאלו חרה שחקן נבחרת צ'ילה מתעמת עם אדינסון קבאני שחקן נבחרת אורוגוואי (צילום מסך , טוויטר)
    (צילום מסך)