פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    האצן שהשאיל לסנפורד את נעליו באולימפיאדת לונדון טבע למוות

    דאונדרה ברנאבי הקנדי, "שהציל" את האצן הישראלי בכך שסיפק לו זוג נעליים ב-2012, טבע במהלך אימון של נבחרתו באיים הקאריביים. סנפורד: "היה לי הכבוד להכיר אותו אישית. נוח על משכבך בשלום, דאונדרה"

    באולימפיאדת לונדון 2012 דקות לפני הכניסה לאיצטדיון הבחנתי שהספייקס שלי נגנבו. דיאנדרי בארנאבי היה האתלט שנתן לי להשתמש בספייקס שלו. הוא עם העצילות העילית שלו הציל את החלום האולימפי שלי. דיאנדרי נפטר ב - 27/03/15 כשהוא רק בן 24. דיאנדרי היה מוכשר, אתלט מהרמה הגבוהה ביותר ובן אדם מעל הכול!! היה לי את הכבוד להכיר אותו אישית ואני מודה על כך. תנוח על משכבת בשלום דיאנדרי.... London 2012 Olympic Games my spikes were stolen. Moments before my race started Daundre Barnaby was kind enough to let me use his spikes. He literally saved my dream of competing in the Olympic Games. Daundre died Friday March 27th, he was truly talented, a great athlete and even better person. I'm eternally grateful to have known him. Rest in peace Daundre and thank you. My prayers go out to the family of Daundre #RIP 🙏 #DaundreBarnaby

    A photo posted by Donald Blair-Sanford (@blair_sanford) on

    טרגדיה בקנדה: האצן דאונדרה ברנאבי, מי שהשאיל לדונלד סנפורד את נעליו באולימפיאדת לונדון 2012 לאחר שהאחרון איבד את שלו, טבע למוות במהלך אימון של נבחרתו באיים הקאריביים. ברנאבי יצא לשחייה ביחד עם חברי קבוצתו כשלאחר מספר רגעים הוא נעלם. אחרי שעות של חיפושים בסופו של דבר הצליחו לאתר את האצן הקנדי, אך זה כבר היה מאוחר מדי ומותו נקבע.

    ברנאבי ייצג את קנדה בלונדון אך לא עבר את סיבוב המוקדמות ב-400 מטרים. לאחר מכן הוא השאיל את הזוג שלו לסנפורד, שלא מצא את שלו. "הוא היה מוכשר, אתלט ברמה הכי גבוהה ובן אדם מעל הכול", אמר סנפורד בחשבון האינסטגרם שלו, "היה לי הכבוד להכיר אותו אישית. תנוח על משכבך בשלום".