פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

        אנסטסיה גלושקוב זכתה באליפות ישראל בשחייה אומנותית

        השחיינית זכתה בתרגיל הסולו, בתרגיל הדואט יחד עם ייבגניה טטלבאום וגם בתחרות הקבוצתית, בה ייצגה את הפועל יובלים ירושלים. נעם צבי: "היה אירוע מלהיב, ססגוני ומדהים"

        אינה יופה, אנסטסיה גלושקוב, שחייה צורנית ישראל (GettyImages , Clive Rose)
        גלושקוב הרשימה, כאן היא עם יופה (צילום: אימג’בנק, Gettyimages)

        אנסטסיה גלושקוב זכתה הערב (שישי) באליפות ישראל בתרגילים טכניים בשחייה אומנותית. גלושקוב, שמייצגת את הפועל יובלים ירושלים, זכתה גם בתרגיל הסולו, גם בתרגיל הדואט יחד עם ייבגניה טטלבאום וגם בתחרות הקבוצתית (בניגוד לכל המועדונים האחרים, ירושלים שלחה לאליפות לא פחות משלוש קבוצות שונות).

        באליפות, שנערכה בבריכת טיילור בירושלים, השתתפו 70 שחייניות מחמישה מועדונים. מדובר באליפות החורף, ובתחרות הראשונה של השנה, שמהווה הכנה לתחרויות הבינלאומיות הקרובות, כולל כמובן אליפות העולם. השנה צריכות השחייניות לקבוע את הקריטריון לאולימפיאדת ריו 2016, ועבור גלושקוב מדובר בשנה קריטית, שכן היא עשויה להיות הראשונה בהיסטוריה שמייצגת את ישראל בארבע אולימפיאדות רצופות.

        יו"ר איגוד השחייה, נעם צבי: "היה אירוע מדהים, ססגוני ומלהיב. עבור אנסטסיה גלושקוב מדובר בשנה חשובה במיוחד, ואנחנו מאמינים שהיא תעשה היסטוריה ותהיה הראשונה שמייצגת את המדינה בארבע אולימפיאדות".

        התוצאות המלאות:
        בוגרות:

        תרגילי סולו:
        1. אנסטסיה גלושקוב.
        2. ייבגניה טטלבאום.
        3. אינה יופה.

        נערות:
        1. אלינה חלנסקי (ירושלים)
        2. יעל פולקה (גדרות)
        3. אביב בובליל (יבנה).

        דואטים:
        בוגרות:
        1. גלושקוב וטטלבאום (ירושלים)
        2. ענת ליסמן וגל ליטמן (יבנה)
        3. שיר אסולין ומריה דוליצקי (אשדוד).

        נערות:
        1. שיר אסולין ומריה דוליצקי (אשדוד)
        2. סתיו רוזנבלום ונטלי קוציק (ירושלים)
        3. טלי אוסטרובסק ושלי בובליצקי (מזכרת בתיה).

        בתחרות הקבוצתית:
        בוגרות:
        1. הפועל יובלים ירושלים
        2. הפועל גדרות
        3. הפועל פארק המים יבנה

        נערות:
        1. ע.ל.ה מזכרת בתיה
        2. הפועל יובלים ירושלים.
        3. הפועל אשדוד.