ליגת העל תושבת? "אם יהיה קיצוץ, לא יהיה כדורגל"

יו"ר ההתאחדות עיני ויו"ר המנהלת באומן נפגשו והחליטו לכנס את ראשי הקבוצות בעקבות איום הקיצוץ. "באוצר כנראה רוצים לקחת את הכדורגל הישראלי כבן ערובה. לא נסכים לקיצוץ, נצא למאבק משותף"

30/12/2014
יו"ר ההתאחדות לכדורגל עופר עיני. מגד גוזני
"יכול להיות אפילו שיתפטר בעקבות המצב". עופר עיני(צילום: מגד גוזני)

יו"ר ההתאחדות לכדורגל עופר עיני ויו"ר מנהלת הליגה יורם באומן החליטו הערב (שלישי) לקיים כינוס חירום של ראשי הקבוצות המקצועניות (ליגת העל והליגה הלאומית) ביום חמישי הקרוב בשעה 10:00 בבוקר במשרדי ההתאחדות. בתום הכינוס (12:00) תתקיים גם מסיבת עיתונאים משותפת להתאחדות ולמנהלת.

היום נערכה פגישה בין יו"ר ההתאחדות עיני ליו"ר המנהלת באומן, בעקבות המכתב שנשלח ממשרד האוצר אל מנכ"ל ההתאחדות רותם קמר. באוצר ביקשו מההתאחדות להיערך למצב שלא יקבלו את מלוא סכום 80 מיליון השקלים, למרות השוויון 5:5 בהצבעה לביטול הסכם השיווק והעובדה שבמנהלת ראו בכך שמירה על המצב הקיים.

בכיר בהתאחדות לכדורגל אמר לוואלה! ספורט: "משרד האוצר החליט אולי לצאת למלחמה בטוטו, מלחמה שלנו איננה ברורה. משרד האוצר כנראה רוצה לקחת את הכדורגל הישראלי כבן ערובה. אנחנו לא נסכים לכך ולא נשלים עם קיצוץ מ-80 ל-50 מיליון שקל. המשמעות תהיה אחת: אם יהיה קיצוץ, לא יהיה כדורגל בארץ. נקודה. עיני ובאומן החליטו יחד שהם הולכים לסיפור הזה כיד אחת ויכול להיות ששניהם יתפטרו בעקבות קיצוץ כזה, אבל בהחלט יכול להיות שלא יהיה כדורגל ישראלי. לא המציאו כאן שום דבר חדש, הסכום הזה היה מקובל וידוע, ואף אחד לא עושה טובה לאף אחד כאן. אנחנו נערוך כינוס חירום של כל קבוצות ליגת העל והלאומית ונצא למאבק משותף. כל הקבוצות בנו תקציבים ובנו בעתיד על הסכומים האלה, ואי אפשר להפר את ההסכם".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully