הפועל פתח תקוה תארח את קרית שמונה באשדוד

בעקבות השזרוע של המושבה, נאלצים המלאבסים לנדוד דרומה למרות שהם העדיפו את שכונת התקווה. בקבוצה ממתינים להחלטה באשר לביטול האדום של טוקורה

05/11/2014
one

הפועל פתח תקוה תארח את משחקה הקרוב בשבת (19:00) נגד עירוני קרית שמונה באצטדיון י"א באשדוד. אצטדיון המושבה עובר שזרוע כך שהמלאבסים נאלצו לחפש פיתרונות אחרים. בפתח תקוה אמנם העדיפו תחילה לארח בשכונת התקווה כאשר גם האופציה של אצטדיון נתניה נלקח בחשבון, אבל בסופו של דבר הוחלט לארח בי"א.

בשבת אמור לירוי צעירי לערוך הופעת בכורה אחרי שסיכם את כל תנאיו. הקבוצה עדיין לא העבירה אותו ברשות לבקרת תקציבים. גיא דיין ימשיך להיעדר בגלל הפציעה בשרירי המפשעה.

עוד בוואלה!

יש מי שגילה את הסוד: איך תראי מושלמת בלי לצאת מהבית?

בשיתוף פורטונה
"אלה דברים מאוד קריטיים לקבוצה במצב שלנו". האדום לטוקורה(צילום: מגד גוזני)

בקבוצה ממתינים להחלטת הוועדה המקצועית של איגוד השופטים שצריכה לדון באירועי הדרבי וכן בבקשה לביטול הכרטיס האדום שהונף לחובתו של מייקל טוקורה. כזכור, הקבוצה הגישה בתחילת השבוע מכתב לוועדה בבקשה לבטל את האדום ששלף אוראל גרינפלד למייקל טוקורה, אך לאור ההחלטה שלא לבטל את האדום לערן זהבי, נראה כי קיימת מידה של פסימיות סביב האפשרות שהאדום של טוקורה יבוטל.

בקבוצה צירפו לבקשה את דבריו של גרינפלד עצמו שהודה בראיון רדיופוני כי שגה בהחלטתו לפסוק פנדל לטובת מכבי נתניה ולהרחיק את בלם הקבוצה. "למה שלא יבטלו את האדום?", תהו הבוקר (רביעי) בפתח תקוה. "השופט מודה שהוא טעה ומנכ"ל האיגוד אמר שזו הייתה טעות אז למה שלא יבטלו את הפסיקה השגויה? אלה דברים מאוד קריטיים לקבוצה במצב שלנו".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully