הרחקתם של מקללי ראדי קוצרה משנתיים ל-3 חודשים בלבד

ביהמ"ש המחוזי בתל אביב קיבל את ערעורם של ארבעת האוהדים. במשטרה זועמים: "הגענו לאוהדים עם ראיות חותכות"

יניב טוכמן
יש גם הרבה אוהדים שתומכים בראדי (צילום: אתר רשמי, עמוד הפייסבוק של מכבי תל אביב)

יממה בלבד לאחר שארבעת אוהדי מכבי תל אביב שקיללו את מהראן ראדי הורחקו לשנתיים מהמגרשים, קיבל היום ביהמ"ש המחוזי בתל אביב את ערעורם וקיצר את עונשם משמעותית להרחקה של שלושה חודשים בלבד.

צו ההרחקה לשנתיים שהוצא אתמול הוא כלי בידי ביהמ"ש כדי להרחיק את המתפרעים וכדי להרתיע אוהדים אחרים. אתמול הם כאמור הורחקו לשנתיים וגם נצטוו להתייצב בתחנת המשטרה בעת המשחקים. היום קוצר הצו לשלושה חודשים בלבד ובמקום התייצבות בתחנת המשטרה, יצטרכו האוהדים להפקיד ערבות כספית שאמורה למנוע מהם להתקרב למגרשי הכדורגל או למתקן האימונים של הקבוצה בקרית שלום.

עוד בוואלה!

החשיבות של השוואת ביטוח נסיעות לחו"ל בימים אלו

לכתבה המלאה
הרחקת המקללים שלו קוצרה משמעותי. ראדי (צילום: קובי אליהו)

יש לציין כי מלבד צווי ההרחקה, עשויים האוהדים גם לעמוד בפני כתבי אישום פליליים בגין אותן קריאות גזעניות נגד ראדי.
במשטרה זעמו היום על החלטת ביהמ"ש ודיברו על הביקורת התקשורת שמושמעת נגדם לא פעם. "נעשתה כאן חקירה רצינית והגענו אל האוהדים עם ראיות חותכות וחבל שצו ההרחקה מהמגרשים קוצר לשלושה חודשים בלבד", אמר גורם במשטרה.

אגב, בקרב אוהדי מכבי תל אביב סערו אתמול הרוחות אחרי ההרחקה לשנתיים. האוהדים שנעצרו מוכרים היטב ביציעים ויש להם חברים רבים שנחשבים לכאלה שמעודדים ביציעים. בפורומים של האוהדים ובשיחות שהתנהלו אתמול במדיה החברתית, עלתה האפשרות שחלק מהאוהדים יימנעו מעידוד הקבוצה בגלל מעצר חבריהם. כעת, לאחר שצו ההרחקה קוצר בצורה משמעותית, קרוב לוודאי שלא תירשם שום מחאה בגין המעצרים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully