פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

        ליגה לאומית: בני יהודה תארח את רמת השרון במחזור ה-5

        שתי היורדות יתעמתו במחזור ה-5. הזהובים יפגשו את כפר סבא במחזור הפתיחה, הדרבי של רמת גן במחזור ה-15. הלוח בפנים

        יחד עם לוח משחקי ליגת העל, גם לוח המשחקים של הליגה הלאומית לעונת 2014/15 פורסם היום (חמישי), כשהעיניים העונה יהיו נשואות לבני יהודה, שירדה מליגת העל ותנסה לחזור כבר אחרי עונה אחת. במחזור הראשון בני יהודה תארח את כפר סבא, רמת השרון תשחק בנצרת ובית"ר תל אביב תארח את הפועל רמת גן. שאר המשחקים המרכזיים: הפועל רמת גן מול בני יהודה במחזור השני. קרב היורדות מליגת העל בין בני יהודה לרמת השרון במחזור החמישי. והדרבי הרמת גני בין הפועל להכוח במחזור ה-15.

        אוהד קדוסי שחקן בני יהודה חוגג עם האוהדים (יוסי ציפקיס)
        ישחזר את החגיגות גם בסוף העונה? (צילום: יוסי ציפקיס )

        לוח המשחקים המלא

        מחזור 1

        1 הפועל ראשון לציון - הפועל עפולה
        2 מכבי אחי נצרת - הפועל ניר רמת השרון
        3 הפועל ירושלים - מכבי יבנה
        4 הכח מכבי עמידר רמת גן - עירוני קרית גת
        5 בית"ר תל אביב רמלה - הפועל רמת גן
        6 בני יהודה תל אביב - הפועל כפר סבא
        7 הפועל בני לוד רכבת - הפועל נצרת עילית
        8 עירוני טבריה - מכבי הרצליה

        מחזור 2

        1 מכבי הרצליה - הפועל ראשון לציון
        2 הפועל נצרת עילית - עירוני טבריה
        3 הפועל כפר סבא - הפועל בני לוד רכבת
        4 הפועל רמת גן אסי - בני יהודה תל אביב
        5 עירוני קרית גת - בית"ר תל אביב רמלה
        6 מכבי יבנה - הכח מכבי עמידר רמת גן
        7 הפועל ניר רמת השרון - הפועל ירושלים
        8 הפועל עפולה - מכבי אחי נצרת

        מחזור 3

        1 מכבי אחי נצרת - ראשון לציון
        2 הפועל ירושלים - הפועל עפולה
        3 הכח מכבי עמידר רמת גן - הפועל ניר רמת השרון
        4 בית"ר תל אביב רמלה - מכבי יבנה
        5 בני יהודה תל אביב - עירוני קרית גת
        6 הפועל בני לוד רכבת - הפועל רמת גן אסי
        7 עירוני טבריה - הפועל כפר סבא
        8 מכבי הרצליה - הפועל נצרת עילית

        מחזור 4

        1 הפועל ראשון לציון - הפועל נצרת עילית
        2 הפועל כפר סבא - מכבי הרצליה
        3 הפועל רמת גן אסי - עירוני טבריה
        4 עירוני קרית גת - הפועל בני לוד רכבת
        5 מכבי יבנה - בני יהודה תל אביב
        6 הפועל ניר רמת השרון - בית"ר תל אביב רמלה
        7 הפועל עפולה - הכח מכבי עמידר רמת גן
        8 מכבי אחי נצרת - הפועל ירושלים

        מחזור 5

        1 הפועל ירושלים - הפועל ראשון לציון
        2 הכח מכבי עמידר רמת גן - מכבי אחי נצרת
        3 בית"ר תל אביב רמלה - הפועל עפולה
        4 בני יהודה תל אביב - הפועל ניר רמת השרון
        5 הפועל בני לוד רכבת - מכבי יבנה
        6 עירוני טבריה - עירוני קרית גת
        7 מכבי הרצליה - הפועל רמת גן אסי
        8 הפועל נצרת עילית - הפועל כפר סבא

        מחזור 6

        1 הפועל ראשון לציון - הפועל כפר סבא
        2 הפועל רמת גן אסי - הפועל נצרת עילית
        3 עירוני קרית גת - מכבי הרצליה
        4 מכבי יבנה - עירוני טבריה
        5 הפועל ניר רמת השרון - הפועל בני לוד רכבת
        6 הפועל עפולה - בני יהודה תל אביב
        7 מכבי אחי נצרת - בית"ר תל אביב רמלה
        8 הפועל ירושלים - הכח מכבי עמידר רמת גן

        מחזור 7

        1 הכח מכבי עמידר רמת גן - הפועל ראשון לציון
        2 בית"ר תל אביב רמלה - הפועל ירושלים
        3 בני יהודה תל אביב - מכבי אחי נצרת
        4 הפועל בני לוד רכבת - הפועל עפולה
        5 עירוני טבריה - הפועל ניר רמת השרון
        6 מכבי הרצליה - מכבי יבנה
        7 הפועל נצרת עילית - עירוני קרית גת
        8 הפועל כפר סבא - הפועל רמת גן אסי

        מחזור 8

        1 הפועל ראשון לציון - הפועל רמת גן אסי
        2 עירוני קרית גת - הפועל כפר סבא
        3 מכבי יבנה - הפועל נצרת עילית
        4 הפועל ניר רמת השרון - מכבי הרצליה
        5 הפועל עפולה - עירוני טבריה
        6 מכבי אחי נצרת - הפועל בני לוד רכבת
        7 הפועל ירושלים - בני יהודה תל אביב
        8 הכח מכבי עמידר רמת גן - בית"ר תל אביב רמלה

        מחזור 9

        1 בית"ר תל אביב רמלה - הפועל ראשון לציון
        2 בני יהודה תל אביב - הכח מכבי עמידר רמת גן
        3 הפועל בני לוד רכבת - הפועל ירושלים
        4 עירוני טבריה - מכבי אחי נצרת
        5 מכבי הרצליה - הפועל עפולה
        6 הפועל נצרת עילית - הפועל ניר רמת השרון
        7 הפועל כפר סבא - מכבי יבנה
        8 הפועל רמת גן אסי - עירוני קרית גת

        מחזור 10

        1 הפועל ראשון לציון - עירוני קרית גת
        2 מכבי יבנה - הפועל רמת גן אסי
        3 הפועל ניר רמת השרון - הפועל כפר סבא
        4 הפועל עפולה - הפועל נצרת עילית
        5 מכבי אחי נצרת - מכבי הרצליה
        6 הפועל ירושלים - עירוני טבריה
        7 הכח מכבי עמידר רמת גן - הפועל בני לוד רכבת
        8 בית"ר תל אביב רמלה - בני יהודה תל אביב

        מחזור 11

        1 בני יהודה תל אביב - הפועל ראשון לציון
        2 הפועל בני לוד רכבת - בית"ר תל אביב רמלה
        3 עירוני טבריה - הכח מכבי עמידר רמת גן
        4 מכבי הרצליה - הפועל ירושלים
        5 הפועל נצרת עילית - מכבי אחי נצרת
        6 הפועל כפר סבא - הפועל עפולה
        7 הפועל רמת גן אסי - הפועל ניר רמת השרון
        8 עירוני קרית גת - מכבי יבנה

        מחזור 12

        1 הפועל ראשון לציון - מכבי יבנה
        2 הפועל ניר רמת השרון - עירוני קרית גת
        3 הפועל עפולה - הפועל רמת גן אסי
        4 מכבי אחי נצרת - הפועל כפר סבא
        5 הפועל ירושלים - הפועל נצרת עילית
        6 הכח מכבי עמידר רמת גן - מכבי הרצליה
        7 בית"ר תל אביב רמלה - עירוני טבריה
        8 בני יהודה תל אביב - הפועל בני לוד רכבת

        מחזור 13

        1 הפועל בני לוד רכבת - הפועל ראשון לציון
        2 עירוני טבריה - בני יהודה תל אביב
        3 מכבי הרצליה - בית"ר תל אביב רמלה
        4 הפועל נצרת עילית - הכח מכבי עמידר רמת גן
        5 הפועל כפר סבא - הפועל ירושלים
        6 הפועל רמת גן אסי - מכבי אחי נצרת
        7 עירוני קרית גת - הפועל עפולה
        8 מכבי יבנה - הפועל ניר רמת השרון

        מחזור 14

        1 הפועל ראשון לציון - הפועל ניר רמת השרון
        2 הפועל עפולה - מכבי יבנה
        3 מכבי אחי נצרת - עירוני קרית גת
        4 הפועל ירושלים - הפועל רמת גן אסי
        5 הכח מכבי עמידר רמת גן - הפועל כפר סבא
        6 בית"ר תל אביב רמלה - הפועל נצרת עילית
        7 בני יהודה תל אביב - מכבי הרצליה
        8 הפועל בני לוד רכבת - עירוני טבריה

        מחזור 15

        1 עירוני טבריה - הפועל ראשון לציון
        2 מכבי הרצליה - הפועל בני לוד רכבת
        3 הפועל נצרת עילית - בני יהודה תל אביב
        4 הפועל כפר סבא - בית"ר תל אביב רמלה
        5 הפועל רמת גן אסי - הכח מכבי עמידר רמת גן
        6 עירוני קרית גת - הפועל ירושלים
        7 מכבי יבנה - מכבי אחי נצרת
        8 הפועל ניר רמת השרון - הפועל עפולה

        מכבי תל אביב בבאר שבע במחזור ה-3