פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    "אבי לוזון כפה על רמון לבטל את חוזהו של דמארי"

    בהפועל תל אביב מאשימים: "בלי הכסף מהמכירה מכבי פתח תקוה לא תעבור בבקרה". בהתאחדות הגיבו: "הם ממציאים סיפורים"

    "אבי לוזון כפה על רמון לבטל את חוזהו של דמארי"
    צילום ועריכה: קובי אליהו

    הדרמה סביב חוזהו של עומר דמארי ממשיכה ועולה שלב. אחרי שהתברר מוקדם יותר היום (שני) כי הנהלת הפועל תל אביב הוציאה מכתב לחלוץ שבו היא מבטלת את החוזה החדש שחתמה עימו רק בשבוע שעבר, בגלל שהוא עומד בסתירה להסכם עם מכבי פתח תקוה, טוענים גורמים בקבוצה כי על חיים רמון הופעל לחץ מכיוון יושב ראש התאחדות, אבי לוזון, שיבטל את חוזהו החדש של דמארי. זאת מכיוון שמכבי פתח תקוה זקוקה נאושות לכספים שיאפשרו לה לפתוח את העונה. "אבי לוזון התערב וכפה על חיים לעשות זאת כדי שמכבי פתח תקוה תפתח את העונה. אם לא יהיה להם את הכסף מהמכירה של דמארי, הם לא יעברו בבקרה".

    אבי לוזון יו"ר ההתאחדות לכדורגל (ברני ארדוב)
    בפתח תקוה הגיבו: "קשקוש מוחלט". אבי לוזון (צילום: ברני ארדוב)

    בפתח תקוה נדהמו לשמוע את הטענות של האדומים. גורמים בקבוצה טענו היום כי כל השחקנים כבר עברו בבקרת התקציבים ותקציב המועדון אושר, ולכן אין שום הגיון בטענות של הפועל תל אביב. גם אבי לוזון עצמו סירב להגיב לדברים, אך גורמים בהתאחדות המקורבים אליו הגדירו את הטענות כקשקוש מוחלט וטענו: "הפועל תפסיד אם עמוס לוזון יגיש נגדתם תביעת בוררות, ובגלל זה הם ממציאים סיפורים. רמון מיהר למשוך את החוזה החדש כי הוא הבין מהר מאוד שהחתימה של דמארי לא חוקית".

    בכל אופן, גורמים בשתי הקבוצות טוענים כי דמארי יחתום בתוך יומיים באוסטריה וינה, וכל סאגת החוזה של השחקן תסתיים. עד אתמול דמארי טען בפני גורמים בהפועל תל אביב שהוא לא מעוניין לעבור לליגה האוסטרית, אולם על פי אותם גורמים בגלל התפתחויות החדשות בקשר לחוזהו הוא עשוי לשנות דעתו. בנוסף, אותם גורמים טוענים כי החלוץ מנסה לשפר את החוזה שלו מול האוסטרים ולכן עדיין לא חתם שם.

    הפועל תל אביב הודיעה לדמארי שחוזהו החדש מבוטל

    הפועל תל אביב בוואלה! ספורט