פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    התעמלות: שטילוב ומדבדב עלו לגמר אליפות אירופה

    אלוף אירופה סיים עם ציון 15.233 שהספיק לו למקום השלישי, אבל אכזב במתח. מדבדב סיים חמישי בשולחן הקפיצות

    אלכס שטילוב מתעמל ישראלי (רויטרס)
    מתחיל להריח את המדליה? אלכס שטילוב (צילום: רויטרס)

    אליפות אירופה בהתעמלות מכשירים נפתחה בדיוק בהתאם לציפיות: אלכס שטילוב ואנדריי מדבדב הבטיחו את מקומם בגמר שיתקיים ביום ראשון אחרי שצלחו את המוקדמות.

    שטילוב, אלוף אירופה המכהן שינסה להגן על תוארו, סיים את שלב המוקדמות במקום השלישי בתרגיל הקרקע, המקצוע החזק שלו, כאשר השיג ציון 15.233. רק לצורך ההשוואה, בגמר בשנה שעברה סיים שטילוב את תרגיל הקרקע עם הציון 15.333 שהספיק לו למקום הראשון. מי שהשיג את הציון הגבוה ביותר בתרגיל הוא הבריטי מקס וויטלוק (15.60). דניאל פארביס, גם הוא בריטי, סיים שני (15.266).

    התרגיל בו שטילוב דווקא אכזב הוא המתח שבו סיפק הישראלי תוצאה הרבה פחות טובה כאשר הוא סבל מנפילה וסיים עם 13.300, תוצאה שלא אפשרה לו להגיע לגמר והוא סיים במקום ה-47.

    אנדריי מדבדב, הישראלי השני שמשתתף בתחרות, סיים במקום החמישי בתרגיל שולחן הקפיצות. בקפיצה הראשונה הוא רשם ציון 14.700 ובשנייה 14.691, מה שסידר לו ציון כללי של 14.695. בכך מדבדב משאיר לעצמו סיכוי לסיים עם מדליה אירופית אחרי שרק לאחרונה הוא סיים עם מדליית כסף בתחרות בלובליאנה. דניס אבליאזין הרוסי סיים את המוקדמות במקום הראשון עם 15.233. איגור רדיבילוב האוקראיני הגיע שני עם 15.116.

    התעמלות: נבחרת הנוער סיימה שישית באליפות אירופה