פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    התעמלות: נבחרת הנוער סיימה שישית באליפות אירופה

    הישג מצוין לחמשת הנציגים. אייל גלזר העפיל לגמר הקרב רב, תרגיל הטבעות וסוס הסמוכות. בחמישי אלכס שטילוב יתחרה

    אלכס שטילוב מתעמל ישראלי (רויטרס)
    ייכנס למעגל התחרויות מחר. שטילוב (צילום: רויטרס)

    אליפות אירופה בהתעמלות מכשירים יצאה היום (רביעי) לדרך עם תחרויות הנוער כאשר הנבחרת הישראלית סיימה את התחרות הקבוצתית במקום השישי המכובד. בנבחרת חברים ארטם דולגופיאט, אייל גלזר, יאיר שכטר, מיכאל סורוקין ומורן ינוקה. החמישה השיגו ציון כולל של 241.221 נקודות וסיימו אחרי איטליה החמישית. בריטניה סיימה עם מדליית הזהב, רוסיה עם הכסף וצרפת עם הארד.

    גם בתחרויות היחידים רשמו המתעמלים הצעירים הישגים: גלזר העפיל לגמר הקרב רב אחרי שסיים במקום ה-20 עם תוצאה כוללת של 79.898. דולגופיאט הגיע רק למקום ה-42. ההישג המרשים ביותר הגיע בתרגיל הטבעות כאשר גלזר סיים ראשון והעפיל לגמר עם ציון של 14.400. ינוקה סיים 25, שכטר 47 ודולגופייט 69.

    בתרגיל סוס הסמוכות, גלזר העפיל לגמר בזכות העובדה שהוא סיים שמיני עם הציון 13.500. ינוקה הגיע למקום העשירי וישמש כמחליף ראשון למקרה הצורך (13.433), סורוקין 42 ודולגופיאט 83. בתרגיל הקרקע, דולגופיאט סיים במקום ה-11 ופספס הזדמנות להשתחל לגמר אחרי שקיבל את הציון 14.033. סורוקין סיים 26, גלזר 33 ושכטר 42.

    מחר תצא לדרך תחרות הבוגרים בהשתתפות אלוף אירופה, אלכס שטילוב, שינסה להגן על תוארו. כזכור, שטילוב זכה בשנה שעברה בתואר במוסקבה בתרגיל הקרקע יחד עם מקס וויטלוק הבריטי אחרי שסיים עם התוצאה 15.333. בנוסף הוא סיים במקום הרביעי בתרגיל המתח. פרט לשטילוב, גם אנדריי מדבדב שזכה בתחרות בלובליאנה במדליית כסף בתרגיל שולחן הקפיצות ייצג את ישראל.