פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    אליפות העולם לתיכונים: אירן עלתה לגמר, בוחבוט לא שובץ

    לישראלי, שהיה אמור לשפוט את משחק הגמר בטורניר כדורגל האולמות, הובהר שמארגני הטורניר מעדיפים "לא לקחת סיכון". נבחרת הבנים של ישראל סיימה במקום השביעי

    דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
    משה בוחבוט (שני משמאל) לפני משחק רבע הגמר

    קוון ליגת העל משה בוחבוט, ששובץ לשפוט את אליפות העולם לתיכונים בכדורגל אולמות שנערכת בימים אלה בסרדיניה (נפתחה ב-26 באפריל ותסיים ב-4 במאי), לא שובץ למשחק הגמר בגלל שתיכון אירני העפיל לשלב זה.

    בוחבוט, שופט בינלאומי בכדורגל אולמות, ניהל שישה משחקים בטורניר, בכללם משחק ברבע הגמר וחצי הגמר. בוחבוט היה אמור לשפוט גם את משחק הגמר, אך אתמול לאחר חצי הגמר ניגש המשבץ אליו והסביר לו שעל מנת למנוע מצב לא נעים במעמד כה מכובד, מארגני הטורניר מעדיפים שלא לקחת סיכון. על כן, נאמר לו, לא ישובץ צוות ישראלי במשחק שבו ישתתף תיכון אירני. בגמר תפגוש נציגת אירן את נציגת ברזיל.

    בוחבוט והשופט הנוסף שייצג את ישראל בטורניר, דודו מור חיים, שוחחו עם השופט האירני שנשלח לטורניר. כשניסו להצטלם איתו האירני סירב מחשש לתגובות זועמות בקרב משלחתו. מור חיים ניהל מספר משחקים בשלב הבתים.

    דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
    אליפות העולם בכדורגל אולמות לבתי ספר תיכון, סרדיניה

    באליפות השתתפו 24 תיכוני בנים ו-12 נבחרות של בנות. את ישראל ייצגו תיכון עמל לאמנויות חדרה, בבנים, ותיכון סכנין בבנות.

    נבחרת הבנים עלתה לרבע הגמר אחרי שלושה ניצחונות והפסד, ובשלב שמונה האחרונות הפסידה לטורקיה. היום ניצחה הנבחרת הישראלית את איטליה 2:6 וסיימה במקום השביעי בעולם. הנבחרת הודרכה על ידי רון קלר.

    נבחרת הבנות סיימה במקום התשיעי לאחר שניצחה שני משחקים בשלב הבתים.

    כדורגל ישראלי בוואלה! ספורט

    דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
    נציגי ישראל: תיכון אמנויות חדרה ותיכון סכנין