משרד הספורט יגדיל את התמיכה בארגוני האוהדים ל-75%

מדובר בגובה התמיכה המקסימלי הניתנת לעמותות. לבנת: "רואה חשיבות רבה בהגברת מעורבותם של האוהדים"

  • משרד הספורט
מערכת וואלה! ספורט
"קוראת לארגוני אוהדים נוספים לקחת חלק במהלך משמעותי זה המהווה נדבך בלתי נפרד מהרפורמה החשובה בספורט הישראלי אותה אני מובילה". אוהדי מכבי תל אביב (צילום: ברני ארדוב)

גובה התמיכה של משרד הספורט בעמותות האוהדים הוגדל ל-75 אחוז, התמיכה המקסימלית הניתנת לעמותות. מדובר בתמיכה מסך תקציב הפרויקטים הייעודיים אותם יקדמו עמותות האוהדים למאבק באלימות ובגזענות בספורט. השרה לימור לבנת נתנה הנחיה כי זמן הגשת בקשות לקבלת התמיכה של ארגוני האוהדים יוארך עד ל-16 במרץ.

כזכור, לפני מספר חודשים קבע משרד הספורט בשיתוף עם משרד המשפטים מבחני תמיכה חדשים על פיהם לראשונה תתאפשר תמיכה כספית בארגוני אוהדים וגופים ציבוריים שיעמדו באמות המידה שנקבעו ושיובילו פרויקטים ייעודיים למאבק באלימות ובגזענות בספורט.

לבנת: "אני רואה חשיבות רבה בהגברת מעורבותם של אוהדי הספורט במדינת ישראל והרחבת פעילותם, בעיקר במאבק למיגור תופעות האלימות והגזענות בספורט, להגברת השקיפות ולקידום ערכים של ספורט הוגן. בכדי לאפשר לכמה שיותר עמותות וארגוני אוהדים לקבל את תמיכת משרד הספורט, הנחיתי כי גובה התמיכה במבחנים יוגדל ויעמוד על גובהו המקסימלי וכן תוארך תקופת הגשת בקשות התמיכה של ארגוני האוהדים. אני קוראת לארגוני אוהדים נוספים לקחת חלק במהלך משמעותי זה המהווה נדבך בלתי נפרד מהרפורמה החשובה בספורט הישראלי אותה אני מובילה".

עוד בוואלה! NEWS

מים, אופניים וריקודים: איך משאירים את המשפחה פעילה בקיץ?

בשיתוף רמי לוי
לכתבה המלאה

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/הלתנאי שימוש
    לוגו - פיקוד העורףפיקוד העורף

    התרעות פיקוד העורף

      walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully