מכבי תל אביב: התקדמות במגעים עם בדש, דאבור יושאל ללרנקה?

בימים הקרובים צפויות התפתחויות בנוגע למעבר של חלוץ קרית שמונה עליו פורסם בלעדית בוואלה! ספורט. גורמים בקפריסין טוענים: א.א.ק פנתה לקרויף בנוגע לדאבור

רענן ברנובסקי
29/01/2014
one

התקדמות במגעים בין ברק בדש למכבי תל אביב. ב-48 השעות הקרובות צפויות התפתחויות שיכריעו האם החלוץ בן ה-31 יגיע לאלופה. כזכור, מוקדם פורסם בוואלה! ספורט ששמו של החלוץ עלה אצל ראשי הצהובים ומגעים ראשוניים עם נציגיו כבר החלו. המגעים צברו תאוצה למרות שפנייה רשמית לעירוני קרית שמונה עדיין לא נעשתה. בדש, שכבש העונה חמישה שערים, מסיים את חוזהו בקיץ ולכן יכול להגיע כעת בסכום נמוך יחסית.

יגיע במחיר נוח? בדש(צילום: אדריאן הרבשטיין)

בעקבות רצון הצוות המקצועי לצרף חלוץ ישראלי, עשויה מכבי תל אביב להשאיל את אחד מחלוציה. על פי מידע שהגיע לוואלה! ספורט מגורמים בקפריסין, מי שעשוי לעזוב הוא מונס דאבור המבוקש בא.א.ק לרנקה. על פי אותם גורמים, בקבוצה הקפריסאית בדקו מול ג'ורדי קרויף את האפשרות לצרף את דאבור עד תום העונה. כזכור, מכבי תל אביב השאילה לאחרונה ללרנקה את הקשר חסן אבו זייד.

מכבי תל אביב צפויה לצרף עד סגירת חלון ההעברות גם מגן שמאלי זר כאשר משא ומתן מתנהל עם שלושה שחקנים שכבר קיבלו הצעות רשמיות. גם שמו של איתי שכטר לא ירד סופית מהפרק.

עוד בוואלה!

עתיד החינוך והביטחון בישראל: ראשי המועצות האזוריות מדברים

בשיתוף - מרכז השלטון האזורי
יצטרף לחסן אבו זייד? דאבור(צילום: קובי אליהו)

מכבי תל אביב נקנסה היום ב-5,000 שקלים בעקבות התנהגות בלתי ספורטיבית. כמו כן קבע בית הדין המשמעתי כי אם לא תיפתר סוגיית פיצוי הנזק בין מכבי תל אביב לרמת השרון בתוך שבעה ימים, הורה בית הדין כי רמת השרון תפוצה על פי הנזקים שיתוארו במסגרת דוח שמאי.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully