הליגה הסדירה בכדורעף הגיעה הערב (שלישי) לסיומה כשמכבי הוד השרון טיפסה אל המקום השלישי לאחר ניצחון ביתי 0:3 (17:25, 30:32, 17:25) על מנשה/חדרה/עמק חפר. זה היה ניצחון שלישי ברציפות לקבוצה של תומר רוסיאנסקי ושני מאז שהצטרף אמיר וינרסקי ששוחרר ממכבי תל אביב והערב דאג לספק 10 נק' (50%). בהוד השרון הצטיין השחקן האנגלי ניית'ן פרנץ' שהוביל עם 14 נק' (75%) והציג משחק קבלה משובח. למעט 21 נק' של הברזילאי גומז ז'וארס, מנשה/חדרה/עמק חפר לא הרשימה וספגה את הפסדה החמישי העונה והשני ברציפות, כשהיא יורדת אל המקום הרביעי והמרחק מהפועל כפר סבא עומד על נקודה אחת בלבד.
ניר כהן, אקס מכבי הוד השרון, הוביל הערב את עירוני קרית אתא לניצחון ביתי על אליצור הוד השרון 0:3. כהן סיים עם 12 נק' (39%). הניצחון הגדיל את הפער מהפועל ירושלים שבמקום השביעי לתשע נקודות.
ביום חמישי ושישי הקרובים יתקיימו באולם מטרווסט ברעננה חצאי גמר גביע המדינה לגברים ולנשים. בחמישי, בגברים, מכבי תל אביב-הפועל ירושלים (17:00) והפועל מטה אשר/עכו - הפועל כפר סבא (19:30). בשישי בנשים, מ.כ. רעננה-הפועל כפר סבא (14:00), מכבי אבן יהודה-מ.כ. חיפה/נווה שאנן (16:30). כל המשחקים יועברו בשידור ישיר בערוץ הספורט.