פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    נחתם הסכם שיווק בין הטוטו לאיגוד הכדורסל

    הסכם על סך 2.5 מיליון שקל מכיל את גביעי המדינה לגברים ולנשים, לנבחרות הלאומיות ולליגה הלאומית לגברים ולנוער

    הסכם שיווק חדש נחתם הבוקר (חמישי) בין הטוטו לאיגוד הכדורסל על סך 2.5 מיליון שקל. ההסכם מכיל בתוכו את גביע המדינה לגברים ולנשים שלשמם תצורף המילה ווינר, וכן הסכם חסות משנית לנבחרות הלאומיות לגברים ולנשים של ישראל שישחקו בקיץ הקרוב במוקדמות אליפות אירופה. כמו כן, לראשונה תינתן חסות לליגה הלאומית לגברים ולנוער.

    דן חלוץ יושב ראש איגוד הכדורסל (ברני ארדוב)
    "אני מקווה שהסכם זה הוא סימן לבאות במערכת היחסים שבין איגוד הכדורסל לטוטו-ווינר ויעזור למתג את הכדורסל הישראלי במקום הראוי לו". דני חלוץ (צילום: ברני ארדוב)

    איגוד הכדורסל בירך על ההסכם החדש, ויושב הראש דני חלוץ אמר: "אני מבקש להודות לאנשי הטוטו-ווינר, היו"ר צחי פישביין, המנכ"ל איציק לארי, והצוות שעבד איתם על ההסכם. זו הפעם הראשונה שנחתם הסכם שיווקי בין הטוטו-ווינר לאיגוד הכדורסל שעוסק בליגת הנוער. אחת המטרות שהאיגוד רואה לפניו היא פיתוח הכדורסל בגילאי הנוער וניסיון לאתר כמה שיותר כישרונות צעירים שימלאו את השורות בליגות הבכירות ובנבחרות ישראל בעתיד הקרוב והיותר רחוק. אני מקווה שהסכם זה הוא סימן לבאות במערכת היחסים שבין איגוד הכדורסל לטוטו-ווינר ויעזור למתג את הכדורסל הישראלי במקום הראוי לו".

    כדורסל בוואלה! ספורט