סוף הסאגה: סיעת "עוז" תיתן גיבוי לדני חלוץ

לאחר שיחות בין הצדדים, החליטו באופוזיציה של איגוד הכדורסל להודיע על הסכמה מטעמם למינויו של דני חלוץ ליו"ר האיגוד

אור שקדי
28/09/2013

עורך הדין של סיעת "עוז" באיגוד הכדורסל, אמיר רוזנברג, יגיש מחר (ראשון) בבוקר לבית המשפט המחוזי הודעה על הסכמה מטעם הסיעה למינויו של הרמטכ"ל לשעבר דני חלוץ ובכך יביא לסיום הסאגה הארוכה שליוותה את איגוד הכדורסל בתקופה האחרונה. המשמעות האמיתית היא שבסיעת "עוז" עשויים להתחיל לשתף פעולה עם היושב ראש החדש בדרך לשקט רצוי באיגוד.

טוב לדעת (מקודם)

אל תתפשרו על מין לא מספק: כך תשפרו ביצועים - עם הנחה בלעדית

מוגש מטעם "גברא"
יכול להתחיל לעבוד בשקט. דן חלוץ(צילום: דרור עינב)

"לאחר הדיון המקדמי שהתקיים בתיק זה, ולפני כינוס ישיבת הסיעה שנקבעה לעניין, התקיימה פגישה בביתו של יו"ר סיעת עוז, מר צביקה שרף, בין מר דני חלוץ ובין נציגי המבקשים", נכתב בהודעה של רוזנברג, "מר חלוץ הבהיר לנציגי המבקשים את עמדתו הנחרצת בסוגיות שונות, הצדדים שוחחו גם על העובדות נשוא בקשה זו ועל מכלול עניינים הקשורים לאופן בו הדברים מתנהלים ו"מתגלגלים" באיגוד הכדורסל. על יסוד הדברים שנשמעו מפיו של מר חלוץ, ובעקבות המלצתו של בית המשפט הנכבד, מאמצים המבקשים את המלצת בית המשפט הנכבד ואת הדברים שנשמעו מפי מר חלוץ".

בנוסף כתב רוזנברג בהודעה כי: "הבהירו למר חלוץ כי הוא יזכה לגיבוי מלא מסיעת עוז, לצורך הוצאה לפועל של תכניותיו וכוונותיו הטובות. המבקשים רואים בהבהרות שקיבלו, סוג של הזדמנות, בה כל הצדדים מחוייבים לפעול ליישום השינויים היסודיים הנדרשים במהות ובהתנהלות, והם חשים בעקבות פגישתם על מר חלוץ, כי גם בקשתם נשוא תיק זה, סייעה ללא ספק בכיוון זה. בנסיבות אלה, מתבקש בית המשפט הנכבד ליתן פסק דין על יסוד הצעתו".

הגיעו להבנות עם חלוץ. צביקה שרף עם שאול אייזנברג(צילום: קובי אליהו)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully