פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

        הליגה האירופית: מכבי ת"א עם בורדו, חיפה עם אלקמאר

        מלבד הצרפתים, האלופה תפגוש בבית ו' גם את אפואל ניקוסיה ופרנקפורט. לירוקים ממתינות בבית י"ב פאוק סלוניקי וקרגאנדי

        הגרלת שלב הבתים של הליגה האירופית נערכה היום (שישי) במונאקו ושתי הקבוצות הישראליות שהשתתפו בה, האלופה מכבי תל אביב שנשרה מליגת האלופות וסגניתה מכבי חיפה, שעברה את אסטרה הרומנית בפלייאוף, גילו היכן הן תשחקנה בחורף הקרוב במסגרת האירופית.

        הצהובים, שנותרו ברגע האחרון בקבוצת הדירוג הרביעית, הוגרלו לבית ו', שם הם ייפגשו את בורדו הצרפתית, שזכתה בגביע בעונה שעברה ולכן שובצה היישר לשלב הבתים, את אפואל ניקוסיה מקפריסין, שאמש ספגה שער בדקה ה-90 מול זולטה וארחם והודחה, אך שבה למפעל כמחליפתה של פנרבחצ'ה המושעית בהגרלה שנערכה מוקדם יותר היום ואת פרנקפורט מגרמניה, שעברה את קרבאח האזרית עם 1:4 בפלייאוף.

        הירוקים הוגרלו בקבוצת הדירוג השלישית וישחקו בבית י"ב והאחרון, שם הם ייפגשו את אלקמאר, שרק היום השלימה את העפלתה לשלב הבתים לאחר שמשחקה נעצר אמש בשל שריפה, פאוק סלוניקי, שהייתה אמורה לפגוש בפלייאוף את מכבי תל אביב, עלתה לפלייאוף ליגת האלופות במקום מטאליסט חרקוב שהורחקה ושבה לליגה האירופית ושחטאר קרגאנדי והכבשים שלה, שכמעט הדהימו את סלטיק בפלייאוף מוקדמות ליגת האלופות.

        בגזרת השגרירים הישראלים במפעל, גיא לוזון זכה להגרלה נוחה מאוד בבית ג', שם תשחק סטנדרד ליאז' מול רד בול זלצבורג, אלפסבורג ואסברג. רובין קאזאן וביברס נאתכו ישחקו בבית ד' נגד וויגאן האנגלית, מאריבור וזולטה וארחם. קובי מויאל ושריף טירספול המולדובית נפלו לבית קשה מאוד, בית י"א, שם מחכות טוטנהאם, אנז'י מחצ'קאלה וגם טרומסו הנורבגית שהוחזרה למפעל על חשבון בשיקטאש.

        דקל קינן שחקן מכבי חיפה מול ערן זהבי שחקן מכבי תל אביב (ברני ארדוב)
        הגרלה מעניינת. קינן וזהבי (צילום: ברני ארדוב)

        כל הבתים:

        בית א': ולנסיה, סוונסי, קובאן, סנט גאלן
        בית ב': פ.ס.וו איינדהובן, דינמו זאגרב, אודסה, לודוגורץ
        בית ג': סטנדרד ליאז', רד בול זלצבורג, אלפסבורג, אסברג
        בית ד': רובין קאזאן, וויגאן, מאריבור, זולטה וארחם
        בית ה': פיורנטינה, דניפרופטרובסק, פאסוס דה פריירה, פנדורי
        בית ו': בורדו, אפואל ניקוסיה, פרנקפורט, מכבי תל אביב
        בית ז': דינמו קייב, גנק, ראפיד וינה, פ.צ. ת'ון
        בית ח': סביליה, פרייבורג, אשטוריל, סלובן ליברץ
        בית ט': ליון, בטיס, ויטוריה גימארייש, רייקה
        בית י': לאציו, טרבזונספור, לגיה ורשה, אפולון לימסול
        בית י"א: טוטנהאם, אנז'י מחצ'קאלה, שריף טירספול, טרומסו
        בית י"ב: אלקמאר, פאוק סלוניקי, מכבי חיפה, שחטאר קרגאנדי

        לוח המשחקים של מכבי תל אביב

        19.9 אפואל (ב)

        3.10 בורדו (ח)

        24.10 פרנקפורט (ח)

        7.11 פרנקפורט (ב)

        28.11 אפואל (ח)

        12.12 בורדו (ב)

        לוח המשחקים של מכבי חיפה

        19.9: אלקמאר (ב)

        3.10: קאראגנדי (ח)

        24.10: פאוק סלוניקי (ח)

        7.11: פאוק סלוניקי (ב)

        28.11: אלקמאר (ח)

        12.12 קאראגנדי (ב)

        מכבי חיפה בוואלה! ספורט

        מכבי תל אביב בוואלה! ספורט