פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    הדירקטוריון יעביר כסף, הפועל ת"א מתכננת רכש נוסף

    הנהלת המועדון הבהירה שכל שחקני הסגל יעברו בבקרה השבוע. האדומים ממתינים לתשובה של דמאיו בנוגע לעוז ראלי

    הדירקטוריון יעביר כסף, הפועל ת"א מתכננת רכש נוסף
    צילום וידאו: טל אלגלנדר, עריכת וידאו: יותם בן דוד

    בהפועל תל אביב מנסים להרגיע את הרוחות אחרי ההדחה המוקדמת מהליגה האירופאית. הנהלת הקבוצה חיזקה במהלך סוף השבוע את ידיו של המאמן רן בן שמעון וביקשה ממנו לא להתייחס לפרסומים על כך ששחקנים ישוחררו מהסגל. יתרה מכך, במועדון טוענים שהמגמה הפוכה ושהקבוצה תתחזק עד פתיחת העונה בעוד שבועיים.

    רן בן שמעון מאמן הפועל תל אביב (ברני ארדוב)
    קיבל חיזוקים מההנהלה אחרי ההדחה מאירופה. בן שמעון (צילום: ברני ארדוב)

    האדומים מתכוונים להעביר כבר השבוע כל שחקני הסגל בבקרת התקציבים ושבו והדגישו שאף שחקן לא ישוחרר. בנוסף, כמה מחברי הדירקטוריון מתכוונים להזרים לקופת המועדון כסף נוסף כדי שהקבוצה תוכל להתחזק בעמדות שסומנו כבעייתיות.

    הכוונה היא להחתים מגן שמאלי זר או ישראלי. אם יימצא ישראלי מתאים לעמדה הזו, בן שמעון יחפש זר בשיעור קומה לעמדה של חלוץ או קשר. בנוסף, האדומים מקווים שעסקת עוז ראלי תצא לפועל במהרה. אגב, ראלי יכול לשחק בשני האגפים בהגנה וכמובן בקישור.

    כל הפרטים בין הפועל תל אביב לשחקן סוכמו מול סוכנו והקשר עצמו מעוניין לעבור לאדומים. הקבוצה מוכנה לשלם מיליון וחצי שקל על ראלי, הסכום בו נקב יו"ר בני יהודה משה דמאיו, וכעת הדברים תלויים אך ורק בהסכמה של האחרון לשחרר את ראלי. דמאיו אמור להחזיר לאדומים תשובה סופית עד יום ראשון.

    שחקן בני יהודה עוז ראלי חוגג (ברני ארדוב)
    הכול מסוכם, הכדור בידיים של דמאיו. ראלי (צילום: ברני ארדוב)

    הפועל תל אביב בוואלה! ספורט