פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    הפועל ירושלים: קבוצת אלון תקים ועדת איתור למנכ"ל ומאמן

    הוועדה תורכב משני נציגים של אלון ונציג מטעם העמותה, ותפעל מיד לאחר שעמותת הפועל ירושלים תאשר את הסכם הרכישה

    קבוצת הרכישה של הפועל ירושלים, בראשותו של ד"ר אורי אלון, ממתינה לאישור הסופי של ההסכם שהושג בין נציגי העמותה אורי מנצור ושמעון נבון לבין נציגי קבוצת אלון. האישור להסכם יושג לאחר אישור העמותה בישיבה הכללית מחר (שישי).

    לאחר קבלת אישור העמותה, קבוצת אלון תקים ועדת איתור שתורכב משני נציגים שלה ונציג אחד מטעם העמותה, במטרה למנות מנכ"ל ומאמן למועדון. בראד גרינברג הוא אחד המועמדים הבולטים בעמדת המאמן. בקבוצת אלון קיימת אפשרות שיבדקו את מצבם של השחקנים הישראלים הבכירים בליגה, ביניהם ליאור אליהו, מורן רוט ואלישי כדיר, במטרה לנסות לצרפם לקבוצה.

    דיפולט (יח"צ , פסטיבל הקולנוע ירושלים)
    בראד גרינברג מועמד לתפקיד המאמן. אורי אלון (צילום: יח"צ)

    יו"ר הדירקטוריון בעונה החולפת, עו"ד יעקב לירז, הודיע לחברי הדירקטוריון היוצאים כי בכוונתו לקיים ישיבה אחרונה - לאחר שיתקבל אישור העמותה - בה יועברו הסמכויות לדירקטוריון החדש. כזכור, עמותת הפועל ירושלים הודיעה כי אתמול "הובא לאישור הוועד המנהל של העמותה, בראשות יו"ר העמותה דני קליין, ההסכם שהושג בין נציגי העמותה אורי מנצור ושמעון נבון לבין נציגי קבוצת אלון. לאחר בחינת תוכן ההסכם הוחלט בוועד המנהל של העמותה לאשר את ההסכם פה אחד. יצוין כי לאחר עבודה אינטנסיבית ועניינית של שני הצדדים במשך שבוע ימים בלבד, ושהתקיימה ברוח טובה, הגיעו שני הצדדים להסכם ולהבנות, כאשר טובת הקבוצה עמדה מעל הכול. הוועד המנהל של העמותה זימן את האסיפה הכללית של העמותה ליום שישי הקרוב כדי לאשר סופית את ההסכם".

    בתוך כך, אמארה סטודמאייר, פורוורד ניו יורק ניקס ומבעלי קבוצת הרכישה, יגיע לארץ בשבוע הבא ואף יעביר אימון פתוח במסגרת השתלמות של המכללה האקדמית וינגייט לזכר רלף קליין ז"ל.

    אמארה סטודמאייר שחקן ניו יורק ניקס (רויטרס)
    יגיע לאמן. סטודמאייר (צילום: רויטרס)

    האנשים שיקבעו את עתידה של הפועל ירושלים

    הפועל ירושלים: הוועד המנהל אישר את ההסכם