פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    "שאראס מאוד אוהב את מכבי ואת תל אביב"

    בסביבתו של הרכז שסיים את חוזהו בברצלונה לא פוסלים את האפשרות שישוב לקבוצה בה כיכב בעונות 2003/4 ו-2004/5

    "שאראס מאוד אוהב את מכבי ואת תל אביב"

    מכבי תל אביב ממשיכה בפירוק והרכבה מחדש של סגל השחקנים. כפי שפורסם בוואלה! ספורט, שרונאס יאסיקביצ'יוס נמצא חזק על הכוונת של הצהובים. לגארד הליטאי, אשר שוהה בחופשה במולדתו ולא ישתתף ביורובאסקט הקרוב בקיץ הסתיים החוזה עם ברצלונה, כך שהוא שחקן חופשי.

    שאראס, איתו מתקיימים מגעים, לא שולל את חזרתו לקבוצה בה כיכב בעונות 2003/4 ו-2004/5. גורמים בסביבתו אף מספרים כי "הרבה פעמים שאראס אמר עד כמה הוא אוהב את מכבי ואת העיר תל אביב". יש לזכור כי דיוויד בלאט התנגד נחרצות לצירופו של הרכז בעונות הקודמות, אולם הנסיגה במעמדו של המאמן, כמו גם העובדה שבהנהלה סבורים כי חסר "שחקן שיופיע ולא יהסס במאני טיים", הופכת את אופציית יאסיקביצ'יוס רלוונטית מתמיד.

    שרונאס יאסיקביצ'יוס שחקן ברצלונה (GettyImages , Jose Louis Suralles)
    בדרך לאיחוד? שאראס (צילום: אימג’בנק, Gettyimages)

    השחקן סובל מצלע שבורה כשנפצע בשבועות האחרונים במהלך אחד המשחקים של ברצלונה, ומספר אנשים בסביבתו טענו כי הוא אף חושב על פרישה, אולם על פי גורמים מסוימים, לא מן הנמנע כי ישוב למדים הצהובים.

    כפי שפורסם בוואלה! ספורט, אלכס טיוס סגור במכבי תל אביב, כשהצהובים ישלמו לקאנטו 50 אלף דולר כדמי פיצוי. עם פט קלאת'ס ישנו מו"מ, כאשר גם בובי בראון עדיין על הכוונת.

    לא רק בגזרת השחקנים צפויים הצהובים לעבור שידוד מערכות. כפי שפורסם בוואלה! ספורט, עוזר המאמן דרק שארפ כבר מבין שאין בכוונת המועדון להמשיך עמו את ההתקשרות, ובימים הקרובים הוא צפוי לעזוב את הארץ עם משפחתו. נציגיו של עוזר המאמן ניסו לקיים פגישה עם הנהלת הקבוצה במטרה לדון באפשרות ששארפ יישאר, אך ההנהלה דחתה שוב ושוב את הפגישה עמו, מה שללא ספק מסמן את דרכו אל מחוץ למועדון.

    דרק שארפ עוזר מאמן מכבי תל אביב (ברני ארדוב)
    בדרך החוצה. שארפ (צילום: ברני ארדוב)

    שוק השחקנים הקרוב באירופה הולך להיות ענק. מכבי תל אביב תנצל זאת?

    סוכנו של ליאור אליהו: ”שמכבי תחשוב למה היא נפרדת מקפטן ומכביסט”

    ניקולה וויצ'יץ': "לא הביאו אותי כדי להחליף נורות"