פרשת היעלמותו של גומא אגייאר

למכירה: הזכויות של גומא אגייאר בהפועל ירושלים

האפוטרופוס הכללי פרסם הזמנה להציע הצעות לרכישת הזכויות של הספונסר, שנעלם בלב ים ביוני 2012, ופירט את דרישותיו

מערכת וואלה! ספורט

האפוטרופוס הכללי במשרד המשפטים, פרופ' דוד האן, המנהל את נכסי הנעדר גומא אגייאר בישראל, פרסם אתמול (ראשון) הזמנה להציע הצעות לרכישת זכויותיו של הנעדר גומא אגייאר בקבוצת הפועל ירושלים.

כזכור, ביוני 2012 דווח בארצות הברית כי איש העסקים גומא אגייאר נעלם לאחר שיצא לשוט בסירת המנוע שבבעלותו בחופי פלורידה. מאז הוכרז אגייאר כנעדר וקיים חשש כי מת, אולם עורך דינו טען לאורך השנתיים בהן נעלם כי אגייאר עדיין חי ורק ביים את מותו.

אמו של אגייאר, אלן, ביקשה מבית המשפט למנות נאמן מטעמם לנכסיו של גומא אגייאר בישראל. בסיום הדיון הוחלט למנות שני נאמנים שאמורים לייעץ לאפוטרופוס הכללי על נכסיו אגייאר, כולל הפועל ירושלים. נוכח פני הדברים החליט האפוטרופוס הכללי הזמנה לרכישת זכויותיו של איש העסקים בקבוצה.

עוד בוואלה!

כשעומר מילר וד"ר שקשוקה נפגשו להכין צ'יפס

לכתבה המלאה
"לעמותה לקידום הכדורסל בירושלים קיימת זכות סירוב". אגייאר (צילום: קובי אליהו)

"המציעים יידרשו לעמוד במספר תנאים שנועדו, בין היתר, לשמור על המשך קיומה של הקבוצה", נמסר בהודעת משרד המשפטים, "כך לדוגמה נדרשים המציעים להתחייב שהם אינם קשורים למועדון מתחרה כלשהו, כי לא ישנו את שם הקבוצה, לא יעבירו את משחקי הבית שלה מחוץ לירושלים וכי הם בעלי נכונות 'להשקיע בקבוצה השקעה משמעותית שתאפשר את המשך פעילותה התחרותית לאורך זמן'".

עוד נכתב בהודעה: "כן יידרשו המציעים להצהיר כי הם מודעים לכך שלעמותה לקידום הכדורסל בירושלים קיימת זכות סירוב ראשונה במובן זה שהיא תהיה רשאית לרכוש את המניות או להביא נציג מטעמה שירכוש את המניות, בתנאים זהים לאלה שהוצעו על ידי המציע. מכירת המניות כפופה לאישורו של בית המשפט המחוזי בירושלים, אשר מינה את האפוטרופוס הכללי כמנהל נכסיו של אגייאר".

אחת מקבוצות הרכישה המעונייינות היא הקבוצה של איש העסקים אורי אלון. דני קליין אף נפגש עם אלון בניו יורק, אולם אלון מעוניין לעבוד ללא קליין.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully