פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

        הליגה האירופית: אתלטיקו - קאזאן, ספרטה פראג - צ'לסי

        שלב 32 האחרונות הוגרל, ביברס נאתכו יפגוש את פלקאו. משחקים נוספים: זניט - ליברפול, טוטנהאם - ליון, נאפולי - פלזן

        מעט אחרי הגרלת ליגת האלופות, התקיימה היום (חמישי) הגרלת שלב 1/32 ושמינית גמר הליגה האירופית בניון שבשוויץ. ליברפול שמאכזבת בפרמיירליג תנסה להסתער על התואר ותתארח אצל זניט סנט פטרסבורג, שהגיעה למפעל אחרי שצנחה מליגת האלופות. גם לאינטר שנאבקת על האליפות באיטליה מצפה משחק מסקרן וקרב לא פשוט נגד קלוז' הרומנית.

        שחקן צ'לסי, פרננדו טורס (רויטרס)
        ייקחו ברצינות את המפעל? פרננדו טורס (צילום: רויטרס)

        אלופת אירופה היוצאת צ'לסי תפגוש למשחק מסקרן את ספרטה פראג, יריבתה של קרית שמונה בסיבוב הקודם. לאציו תנסה לעבור שלב ותפגוש את בורוסיה מנשנגלדבאך. טוטנהאם של אנדרה וילאש בואש תפגוש את ליון שנמצאת במקום השני בליגה הצרפתית. נאפולי תשחק נגד ויקטוריה פלזן.

        גם לשגרירים הישראלים מצפים משחקים מעניינים. אתלטיקו מדריד ורדאמל פלקאו, שפגשו בשלב הקודם את הפועל תל אביב, ישחקו נגד ביברס נאתכו ורובין קאזאן. גנק ואליניב ברדה יפגשו למשחק מעניין את שטוטגרט, שנמצאת במרכז טבלת הבונדסליגה. המשחק הראשון יתקיים ב-14 בפברואר והגומלין יערך שבוע לאחר מכן.

        ביברס נאתכו שחקן רובין קאזאן (GettyImages , Epsilon)
        מפגש מסקרן עם הקולומביאני. ביברס נאתכו (צילום: אימג’בנק, Gettyimages)

        בהגרלת שמינית הגמר אנו עשויים לקבל משחקים מרתקים נוספים. צ'לסי, אם תעבור כמובן את ספרטה פראג, תתמודד נגד אייאקס או סטיאווה בוקרשט. המנצחת במפגש בין טוטנהאם לליון עשויה לפגוש את אינטר, אם זו תעבור כמובן את קלוז'. גנק וברדה עשויים להיתקל בלאציו. לשם כך הם צריכים לעבור את שטוטגרט, ושהנראזורי יחלפו על פני קלוז'. היריבה הבאה של קאזאן ונאתכו, אם כמובן הם יחוללו הפתעה מול אתלטיקו, היא לבנטה או אולימפיאקוס. משחקי שמינית הגמר יתקיימו ב-7 וב-14 במרץ.

        רדאמל פלקאו, חלוץ אתלטיקו מדריד חוגג שער (רויטרס)
        בשמינית הגמר הוא עשוי לפגוש את לבנטה או אולימפיאקוס. פלקאו (צילום: רויטרס)

        ההגרלה המלאה:

        שלב 32 האחרונות (14 ו-21 בפברואר)

        באטה - פנרבחצ'ה
        אינטר - קלוז'
        לבאנטה - אולימפיאקוס
        זניט סנט פטרסבורג - ליברפול
        דינמו קייב - בורדו
        לברקוזן - בנפיקה
        ניוקאסל - מטאליסט חארקוב
        שטוטגרט - גנק
        אתלטיקו מדריד - רובין קאזאן
        אייאקס - סטיאווה בוקרשט
        פ.צ. באזל - דניפרו
        אנז'י מחצ'קאלה - האנובר
        ספרטה פראג - צ'לסי
        בורוסיה מנשנגלדבאך - לאציו
        טוטנהאם - ליון
        נאפולי - ויקטוריה פלזן

        שמינית הגמר (7 ו-14 במרץ)

        נאפולי/פלזן - באטה בוריסוב/פנרבחצ'ה
        לברקוזן/בנפיקה - דינמו קייב/בורדו
        אנז'י מחצ'קאלה/האנובר - ניוקאסל/חארקוב
        שטוטגרט/גנק - מנשנגלדבאך/לאציו
        טוטנהאם/ליון - אינטר/קלוז'
        לבנטה/אולימפיאקוס - אתלטיקו/רובין קאזאן
        באזל/דניפרו - זניט/ליברפול
        אייאקס/סטיאווה - ספרטה פראג/צ'לסי

        הליגה האירופית בוואלה! ספורט