בית"ר תציע חוזים ארוכי טווח למויאל ולריקן

הקשרים מסיימים חוזה העונה, ובקבוצה רוצים להימנע מתקדים דן איינבינדר, שעזב לקרית שמונה תמורת דמי השבחה בלבד

אופיר סער, מערכת וואלה! ספורט
05/12/2012
one

בבית"ר ירושלים נתקבלה החלטה לפיה גם אם אלי טביב לא ירכוש את הקבוצה, במועדון ירצו להימנע מלחזור על מצב כמו זה שהיה הקיץ עם דן אייבינדר, שבו הגיע השחקן לסוף העונה כשחקן חופשי ויכול היה לצאת לחו"ל ללא תמורה. בסופו של דבר איינבינדר עבר לקרית שמונה תמורת דמי השבחה של מיליון שקל. בישיבת הדירקטוריון הקרובה הכוונה היא להעביר את ההחלטה להציע חוזים ארוכי טווח לקובי מויאל ולאבי ריקן, המסיימים חוזה בסוף העונה. גורם בדירקטוריון אמר: "הלוואי וטביב יבוא, אבל גם אם לא, יש דברים בסיסיים שנצטרך לשמור עליהם ולעשות סוף לוויתור על שחקנים מרכזיים. אחרת לא תהיה יותר בית"ר. כולם מאוחדים סביב הדעה הזאת".

טוב לדעת (מקודם)

הפתרון לכאב הברכיים קרוב מתמיד - בזכות טכנולוגיה בנעל

מוגש מטעם אפוסתרפיה
"מויאל וריקן הם בית"ר ירושלים"(צילום: ברני ארדוב)

גם אם טביב יגיע לבית"ר מתוכנן מהלך דומה. אחד מאנשיו של טביב אמר: "זאת החלטה נבונה. החשיבה של אלי לגבי בית"ר תמיד היתה דומה - צריך לשמור על שחקנים כמו ריקן ומויאל ולא לתת להם להגיע לסוף העונה כשחקנים חופשיים. הם זו בית"ר ירושלים, זה למעשה הבסיס של כל שחקני הבית שיש כאן, שזה משהו שאין לאף קבוצה אחרת".

בימים הקרובים יוכרע עתידו של סטיבן כהן. המאמן אלי כהן שוחח אתמול עם הקשר, אמר לו כי הוא מעוניין בשורותיו ובימים הקרובים צפויה הקבוצה להציע לו חוזה, שחלקו ישולם בעונה הנוכחית וחלקו יידחה לעונה הבאה. אם העניינים לא ייסגרו עד לתחילת השבוע הבא, כהן צפוי לסגור בהפועל רמת גן המעוניינת בשורותיו.

סטיבן כהן. יגיע לטדי?(צילום: ברני ארדוב)

בקבוצה ממשיכים בהכנות לקראת המשחק מול מכבי תל אביב ביום שני הקרוב. עד עתה הבטיחו מקומם באצטדיון כ-14 אלף איש, ובבית"ר מעריכים כי עד לסוף השבוע תיגמר מכסת הכרטיסים שהוקצו לשני הצדדים וייפתחו שערים נוספים ביציע המזרחי. לאוהדי בית"ר נמכרו קרוב ל-6,000 כרטיסים מתוך ה-9,000 שהוצעו למכירה ביציע המערבי, ואילו אוהדי מכבי תל אביב רכשו מעל 4,000 כרטיסים לשערים 12-11 מתוך ה-4,500 שנשלחו לקרית שלום ובמידה וייגמרו מחר תעביר בית"ר כ-2,500 כרטיסים נוספים ליציעים אלו. במידה וגם אלה יאזלו, תשקול בית"ר לפתוח את שערים 13-16 עבור אוהדי מכבי תל אביב בכדי להכיל אוהדים נוספים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully