פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
   הגדרת צליל התרעה

   נושאים חמים

    מכבי חיפה: "השיחה עם עטר תהיה קשה. צריך לעשות סדר"

    במכבי חיפה מתכוננים לשיחה בין המאמן ליעקב שחר, שכועס וידרוש הבהרות. קטן שוב שוחח עם הנשיא: "מגיע לעבודה כרגיל"

    מכבי חיפה: "השיחה עם עטר תהיה קשה. צריך לעשות סדר"

    בצל הכוונה לזמן את המאמן ראובן עטר לשיחה בארבע עיניים, נשיא מכבי חיפה יעקב שחר שוחח עם הקפטן יניב קטן וביקש ממנו להגיע לאימוני הקבוצה כרגיל. הקפטן השיב, כצפוי, כי הוא "מתכוון להגיע לעבודה כרגיל" והופיע לאימון הבוקר של הקבוצה. בחיפה מודעים לעובדה שקטן לא התאמן במהלך השבוע שלפני המשחק מול רמת השרון, כולל ביום שישי, אז הסתפק באימון קצר בחדר הכושר ולא עלה על כר הדשא. יחד עם זאת, כפי שפורסם שלשום, נראה כי ההחלטה המקצועית כלל לא עומדת בראש מעייניו של הנשיא.

    כזכור, במועדון העידו כי שחר כועס מאוד על עטר לאחר שלא עודכן כי המאמן החליט להיפגש עם הקפטן ביום שישי והסבירו כי "פגישה כזאת צריכה לעבור דרך נשיא המועדון והוא צריך להיות הגורם המרכזי המעורב בהחלטה לא לכלול קפטן בסגל". שחר אמור לזמן היום את עטר לשיחה שתיערך השבוע והוא אינו מתכוון לדון במעמד הקפטן, אלא בנושא השיחה שנערכה ללא ידיעתו בלבד. המאמן מתכוון להסביר בשיחה כי מדובר באי הבנה שנוצרה סביב ההחלטה שלא לזמנו למשחק ספציפי וכי הוא לא שקל לשחררו.

    "קטן פגוע מאוד ממה שקרה, אבל הוא שותק כדי שהמועדון לא ייפגע", הסבירו במועדון, שם העריכו כי "השיחה בין שחר לעטר לא תהיה קלה. זאת הפעם הראשונה שבה הנשיא יעביר ביקורת על המאמן. צריך לעשות סדר בנוגע לכמה עניינים במועדון". יש לציין שעטר וקטן לא שוחחו לפני האימון היום.

    כזכור, הנחת העבודה בחיפה היא שאם עטר יפסיד לסכנין במחזור הבא, דבר שעשוי להוביל לכך שהקבוצה תרד למקום האחרון בטבלה, עטר יניח את המפתחות ויעזוב בעצמו. גם במקרה של תיקו עטר עשוי לעזוב וזאת בעקבות הלחץ המופעל עליו. במקרה שעטר יעזוב לפני תום העונה, אריק בנאדו צפוי לקבל הצעה לאמן, אך בחיפה מסרבים בינתיים לדבר על כך, לפחות בגלוי.

    במועדון מאוכזבים מאוד מהקשר ג'ואל דמאו, שמאז שהגיע לקבוצה לא תרם לה רבות. בחודש ינואר ישוחררו מספר שחקנים, ואם דמאו לא יגלה שיפור חיפה עשויה להשאיל אותו. גם דלה ימפולסקי ועודד אלקיים עשויים לעזוב אם לא יקבלו יותר דקות. טאלב טואטחה לא נטל חלק באימון מכיוון שהוא שוהה עם הנבחרת הצעירה לקראת המשחק שלה נגד בלארוס השבוע, אך יחד עם זאת השחקן קיבל הוראה לנוח מספר ימים והוא בספק למשחק נגד סכנין.

    נשיא מכבי חיפה יעקב שחר (אדריאן הרבשטיין)
    במועדון מעריכים ש"זאת הפעם הראשונה שבה הנשיא יעביר ביקורת על המאמן" (צילום: אדריאן הרבשטיין)

    רק 1:1 למכבי חיפה נגד עירוני רמת השרון

    שלום תקווה מנתח: הגיע הזמן שגולסה, ורד ועזרא יקחו אחריות

    מכבי חיפה בוואלה! ספורט