בית"ר ירושלים: הדירקטוריון ידון בתביעות נגד האוהדים

הנושא יישקל על ידי המועדון, אך קורנפיין הבהיר: "מי שיגרום נזק, ייתבע". בני נחמיה מונה ליו"ר, אלי כהן העביר דו"ח מקצועי

אופיר סער

בית"ר ירושלים קיימה הערב (חמישי) את ישיבת הדירקטוריון הראשונה שלה, כאשר היו"ר איציק קורנפיין ותשעת חברי הדירוקטריון נועדו ביניהם על שלל הנושאים השונים ומצבה המקצועי של הקבוצה, כולל עם המאמן אלי כהן שהוזמן לישיבה והגיע למרות ההשערות במועדון כי המצב עלול להיות נפיץ. בסופו של דבר, המאמן העביר דו"ח מקצועי של כרבע שעה, השיב על שאלות חברי הדירקטוריון וסיים את חלקו בישיבה ללא בעיות. מי שנבחר ליו"ר הדירקטוריון למרות רצון עמותת האוהדים למנות לתפקיד את אילן רג'ואן, הוא בני נחמיה, שהיה יו"ר המועדון בשנות ה-80'. עו"ד ישראל שלו ייצג את המועדון בבית הדין המשמעתי.

עוד בוואלה!

באנו לחגוג באשקלון עם מסעדת כולנו

יוליה פריליק-ניב
לכתבה המלאה
הגירעון שהציג הדאיג את חברי הדירקטוריון. איציק קורנפיין (צילום: דרור פיקלני, דרור פיקלני)

הדירקטוריון דן בנושא התביעות נגד האוהדים, אותן הייתה דרישה לבטל. בישיבה הוחלט כי בנוגע לשבע התביעות הישנות ההליך המשפטי לא יבוטל, אם כי תיבחן האפשרות לבוא לקראת אותם אוהדים. קורנפיין אמר: "התקבלו בקשות סליחה ומחילה מן האוהדים הנתבעים ונעשים מצד האוהדים מאמצים לפתוח דף חדש. זה נושא שיישקל על ידינו. בנוגע לתביעות עתידיות, כולל זורק האבוקה מאשדוד, הדירקטוריון החליט פה אחד כי כל מי שיפגע במועדון יטופל בחומרה. זה מצב שהמועדון לא יכול להתמודד איתו מבחינת הנזקים והעונשים על תנאי שעומדים נגדנו. מי שיגרום נזק, ייתבע על ידי המועדון".

לגבי הדרישות להורדת מחירי הכרטיסים, אמר קורנפיין: "הגענו לזה רק בסוף השיחה. יש רצון לבוא לקראת האוהדים ולהביא כמה שיותר מהם למגרש. זה נושא שיידון ביני לבין שמוליק לוי. אין שום מתיחות ביניו, אנחנו מכירים 20 שנה ואנחנו חברים. לפעמים יש מחלוקות, אבל הדבר הכי חשוב כאן הוא שכולם רוצים את טובת בית"ר ירושלים".

כרגע לבית"ר ירושלים אין ולו ספונסר אחד, ולכן הועלו רעיונות של מציאת ספונסר פר משחק ולהסתייע בחברות שיעזרו בנושא. כל אנשי העסקים בדירקטוריון ינסו לתת יד. בנוגע לשחקני רכש, הובהר על ידי קורנפיין כי המועדון נמצא בגירעון מדאיג של 3.5 מיליון ש"ח וכל כסף שיתווסף ייבלע בגירעון ולא יוכל לסייע בצירוף שחקנים חדשים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully