בית"ר ירושלים: "עדיף שכהן לא יגיע לישיבה, זה נפיץ"

קורנפיין הזמין את המאמן לישיבה אבל בדירקטוריון חוששים: "הוא בתקופה קשה, משפט אחד לא במקום ויהיה פיצוץ"

אופיר סער
10/10/2012

בית"ר ירושלים תקיים מחר (חמישי) אחר הצהריים את ישיבת הדירקטוריון הפורמלית הראשונה, אך כבר עתה יש חששות כי הישיבה תרד לפסים הלא נכונים. שלא כחלק מסדר היום של הישיבה, החליט איציק קורנפיין לזמן את המאמן אלי כהן על מנת ליישר קו עם הדירקטוריון ואף לייצר חוסן לאחר כל האירועים שעברו על המועדון לאחרונה, אך לא בטוח כי הרעיון של היו"ר יגרום לתוצאות האלה.

טוב לדעת (מקודם)

הסוד נחשף: כיצד בי-קיור לייזר מפחית את הכאב?

מוגש מטעם בי קיור לייזר
חומר נפץ. כהן וקורנפיין(צילום: ברני ארדוב)

כהן יגיע מחר כפי שהתבקש, אך אחד מחברי הדירקטוריון אמר היום: "סוכם מראש שמאמן יגיע לישיבות, והרצון של איציק טוב, אבל במצב העניינים הנוכחי מסביב וגם של הקבוצה עדיף שאלי כהן לא יגיע לישיבה כי זה חומר נפץ. כל משפט קטן לא במקום או משהו שיישתמע כלא במקום יכול להביא לתסיסה ופיצוץ, וזה הדבר האחרון שאנחנו יכולים להרשות לעצמנו בישיבה ראשונה. עדיף יהיה לתת לאלי כהן שקט ולזמן אותו בפעם הבאה כשהכל יירגע".

חבר נוסף בדירקטוריון אמר: "בגדול זאת אמורה להיות ישיבה תרבותית, מנומסת ובאווירה טובה ונקווה שאף אחד מהצדדים לא ייקח אותה למקום לא טוב. אם איציק יחשוב שבגלל כל האירועים האחרונים עדיף שאלי כהן לא יוזמן לפגישה הזאת זה גם בסדר, המטרה היא לתת שקט ולקדם את בית"ר. אולי זה גם טוב למומי דהאן, שנעשה לו עוול עם כל הדיבורים על המיליטנטיות שלו נגד המאמן וכל מלה שיגיד תשתמע לא נכון. צריך לתת שקט לכולם".

מעבר לנושא של כהן, נושא התביעות נגד האוהדים יעלה מחר גם הוא לדיון באופן לא פורמלי. שיחות עם כל אנשי הדירקטוריון בנושא מתקיימות כל יום, כולל אוהדים רבים שמנסים להשפיע וההערכה היא שבתקופה הקרובה תתקבל החלטה להשהות את התביעות בהתאם להתנהגות האוהדים בהמשך העונה. ביטול מלא של התביעות לא צפוי להתקבל בדירקטוריון.

התביעות בעניינם יושהו בהתאם להתנהגות שלהם. אוהדי בית"ר(צילום: קובי אליהו)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully