פיקוד העורף הגל השקט

הגדרת ישובים להתרעה
      הגדרת צליל התרעה

      נושאים חמים

        הגרלת הליגה האירופית: קרית שמונה והפועל ת"א ממתינות

        האלופה ומחזיקת הגביע תשתתפנה בהגרלת שלב הבתים (ו', 14:00, ספורט1 ו-HD). אינטר, ליברפול או נאתכו בדרך?

        ביום שישי בשעה 14:00 (שידור ישיר בערוץ ספורט1 ובערוץ ספורט1 HD) תשתתפנה עירוני קרית שמונה והפועל תל אביב בהגרלת שלב הבתים של הליגה האירופית. האלופה הישראלית הגיעה לכאן אחרי שנשרה מליגת האלופות בעקבות הפסד לבאטה בוריסוב במפגש הכפול ביניהן, בעוד מחזיקת הגביע חלפה על פני דודלאנז' מלוקסמבורג בשלב הפלייאוף.

        48 קבוצות, ביניהן שתי הישראליות, תוגרלנה ל-12 בתים בני ארבע קבוצות כל אחד. כמדי שנה, מחזורי המפעל יתקיימו בימי חמישי וזה יקרה בתאריכים הבאים: 20.9 (מחזור 1), 4.10 (מחזור 2), 25.10 (מחזור 3), 8.11 (מחזור 4), 22.11 (מחזור 5) ו-6.12 (מחזור 6 ואחרון).

        הפועל תל אביב תוגרל מהדרג השני, בעוד קרית שמונה תוגרל מהדרג הרביעי והאחרון, והיא תפגוש שלוש קבוצות בעלות ניקוד אירופאי גבוה משלה. לפיכך הפועל תל אביב תפגוש יריבות מדרג 1, 3 ו-4, בעוד קרית שמונה תשחק נגד יריבות מדרגים 1, 2 ו-3.

        בין האופציות ששתי הקבוצות הישראליות תכלנה לקבל ניתן למצוא אריות כדורגל כאינטר, ליברפול, ליון וטוטנהאם. על היריבות האפשריות של קרית שמונה נמנות גם רובין קאזאן של ביברס נאתכו וקלאב ברוז' של ליאור רפאלוב, בעוד גנק ואליניב ברדה נמצאים בדרג השלישי ויכולים לפגוש את כל אחת מהישראליות.

        יש לציין שאין אפשרות ששתי קבוצות מאותה מדינה תשחקנה ביחד בשלב הבתים, כלומר קרית שמונה והפועל תל אביב לא תוגרלנה ביחד. בנוסף, הן לא תשחקנה בבית שיכלול למשל את ליברפול וניוקאסל, או את אינטר ונאפולי.

        שיר צדק שחקן עירוני קרית שמונה מול עומר דמארי שחקן הפועל תל אביב (ברני ארדוב)
        מתכוננים לחורף עמוס. דמארי וצדק (צילום: ברני ארדוב)

        ארבעת הדרגים

        דרג 1: אתלטיקו מדריד, אינטר, ליברפול, ליון, מארסיי, ספורטינג ליסבון, פ.ס.וו איינדהובן, טוטנהאם, לברקוזן, בורדו, טוונטה, שטוטגרט.

        דרג 2: באזל, מטאליסט חארקוב, פנאתינייקוס, אתלטיק בילבאו, פ.צ קופנהאגן, פנרבחצ'ה, רובין קאזאן, נאפולי, אודינזה, קלאב ברוז', הפועל תל אביב, האנובר.

        דרג 3: לאציו, סטיאווה בוקרשט, ספרטה פראג, רוזנבורג, ניוקאסל, יאנג בויז, לבנטה, גנק, מנשנגלדבאך, פרטיזן בלגרד, ויקטוריה פלזן, דנייפרופטרובסק.

        דרג 4: הלסינגבורג, מאריטימו, אקדמיקה, ראפיד וינה, א.י.ק שטוקהולם, אנז'י מחצ'קאלה, מאריבור, וידאוטון, מולדה, א.א.ל לימסול, עירוני קרית שמונה, נפטצ'י באקו.

        הפועל תל אביב בוואלה! ספורט

        עירוני קרית שמונה בוואלה! ספורט